• خانه
  • اخبار
  • جنرال موتورز به دنبال مجوز ایالات متحده برای استقرار یک خودروی خودران بدون فرمان است

جنرال موتورز به دنبال مجوز ایالات متحده برای استقرار یک خودروی خودران بدون فرمان است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
جنرال موتورز به دنبال مجوز ایالات متحده برای استقرار یک خودروی خودران بدون فرمان است


خودروی بدون راننده Cruise Origin شکلی مربع و مستطیلی دارد.

بزرگنمایی / منشا سفر دریایی. (اعتبار: کروز)

زیرمجموعه GM Cruise از اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه (NHTSA) درخواست کرده است تا اجازه دهد کروز Origin را بدون راننده در خدمات تجاری قرار دهد. کروز درخواست خود را برای تایید روز جمعه اعلام کرد و گفت که این خودرو “یک وسیله نقلیه الکتریکی بدون آلایندگی است که از ابتدا برای حرکت بدون راننده طراحی شده است.” این بدان معناست که برای عملکرد ایمن به برخی از عملکردهای انسان محور مانند فرمان یا آفتابگیر متکی نیست.

کروز گفت دادخواست او که با همکاری شرکت مادر GM نوشته شده است، “نشان می دهد که Origin چگونه به اهداف ایمنی استانداردهای موجود دست می یابد و به فعال سازی AV در آینده کمک می کند. [autonomous vehicle] کروز در بیانیه ای اعلام کرد این خودروها در کارخانه ZERO جنرال موتورز در میشیگان تولید خواهند شد. به گزارش رویترز، کروز روز جمعه گفت: انتظار می رود تولید در اواخر سال 2022 در دیترویت در کارخانه جنرال موتورز با وسایل نقلیه تحویل سال 2023 آغاز شود.

فضای داخلی کروز اورجین.

فضای داخلی کروز اورجین. (اعتبار: کروز)

قانون ایالات متحده به شرکت ها اجازه می دهد تا معافیت های موقت از قوانین ایمنی را برای استقرار حداکثر 2500 وسیله نقلیه دریافت کنند. جنرال موتورز قبلاً به دنبال استثنایی برای طراحی قبلی بر اساس Chevy Bolt بوده است. NHTSA در مورد درخواست معافیت در اوایل سال 2019 اظهار نظر عمومی کرد و جنرال موتورز در سال 2020 این درخواست را پس گرفت.

4 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات