• خانه
  • اخبار
  • جمهوری خواهان FCC از خرید توییتر ماسک حمایت کردند و از “محدودیت های گفتاری” انتقاد کردند

جمهوری خواهان FCC از خرید توییتر ماسک حمایت کردند و از “محدودیت های گفتاری” انتقاد کردند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
جمهوری خواهان FCC از خرید توییتر ماسک حمایت کردند و از "محدودیت های گفتاری" انتقاد کردند


ناتان سیمینگتون، کمیسیونر FCC در جلسه استماع کنگره در مقابل میکروفون نشسته است.

بزرگنمایی / ناتان سیمینگتون، کمیسیونر FCC، در جلسه استماع مجلس نمایندگان در 31 مارس 2022 در واشنگتن دی سی شهادت داد.

ناتان سیمینگتون، عضو کمیسیون ارتباطات فدرال، می گوید که FCC باید ایلان ماسک را به خاطر خرید توییتر “تشویق” کند و گفت: “قصد اعلام شده ماسک برای کاهش محدودیت های توییتر در گفتار… تقریباً به طور قطع رقابت را افزایش می دهد و به آمریکایی ها، اکثریتی که برای آزادی ارزش قائل هستند، بهتر خدمت خواهد کرد. سخن، گفتار. “

سیمینگتون، یکی از دو کمیسیونر جمهوری خواه در FCC، در بیانیه ای که روز دوشنبه منتشر شد، گفت: FCC نمی تواند و نباید این فروش را مسدود کند. در عوض، ما باید آقای ماسک را به خاطر انجام کاری در مورد مشکل جدی که دولت تاکنون نتوانسته است به آن رسیدگی کند، تحسین کنیم.» سیمینگتون در سال 2020 توسط دونالد ترامپ، رئیس جمهور وقت آمریکا، نامزد FCC شد تا جایگزین یک کمیسر جمهوری خواه شود که به درخواست ترامپ از FCC برای نقض “سانسور” رسانه های اجتماعی اعتراض داشت.

دلیل کمی وجود دارد که فکر کنیم FCC تلاش خواهد کرد تا خرید 44 میلیارد دلاری آتی ماسک در توییتر را مسدود کند، زیرا اختیارات کمیسیون در مورد ادغام و اکتساب بر تراکنش هایی متمرکز است که شامل مجوزهای FCC می شود. جسیکا روزنورسل، رئیس حزب دموکرات، هیچ اظهارنظری در مورد فروش در توییتر نکرد. با این حال، گروهی به نام موسسه بازارهای باز هفته گذشته گفت که FCC، وزارت دادگستری و کمیسیون تجارت فدرال “قدرت کافی” برای جلوگیری از فروش را دارند.

10 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات