• خانه
  • اخبار
  • جغدهای شب، مراقب باشید، Fitbit نوع خواب شما را می داند و می خواهد در مورد آن به شما آموزش دهد

جغدهای شب، مراقب باشید، Fitbit نوع خواب شما را می داند و می خواهد در مورد آن به شما آموزش دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
جغدهای شب، مراقب باشید، Fitbit نوع خواب شما را می داند و می خواهد در مورد آن به شما آموزش دهد


دلفین بودن واقعا چیز خوبی نیست.

بزرگنمایی / دلفین بودن واقعا چیز خوبی نیست. (اعتبار: Fitbit)

امروز Fitbit مجموعه ای از ویژگی های جدید ارزیابی خواب را برای کاربران درجه یک معرفی کرد. Sleep Profile که از طریق برنامه Fitbit در روز چهارشنبه راه اندازی شد، آخرین داده فقط اشتراک است که اعضای Fitbit Premium می توانند برای درک بهتر نوع خواب منحصر به فرد خود و شناسایی نقاط قوت و ضعف خود استفاده کنند.

این شرکت با استفاده از داده‌های خواب ماهانه از حدود 60000 کاربر Fitbit، 1000 ویژگی منحصر به فرد خواب را بررسی کرد و در نهایت آنها را به 10 معیار کاهش و جمع‌آوری کرد. پنج مورد قبلاً در برنامه Fitbit وجود داشت، از جمله مراحل خواب و مدت. اما پنج دسته جدید، ثبات زمان خواب، تعداد روزهای چرت زدن، زمان قبل از خواب کامل، خواب آشفته و «ثبات» را ارزیابی می‌کنند که میانگین تعداد بیداری‌های کوتاه، معمولاً نامحسوس، شبانه است. با این رتبه‌بندی‌ها، کاربران می‌توانند روندهای روزانه، هفتگی و ماهانه هر دسته را ببینند و ببینند در محدوده داده‌های سایر کاربران هم سن و جنس در کجا هستند (و باید باشند).

جغدهای شب، مراقب باشید، Fitbit نوع خواب شما را می داند و می خواهد در مورد آن به شما آموزش دهد

(اعتبار: Fitbit)

هر ماه، بر اساس داده‌های کاربران، کرونوتایپ‌های خواب نیز به آنها اختصاص داده می‌شود. نام هر یک از این شش گونه از حیوانی با الگوهای خواب مشابه گرفته شده است: زرافه، خرس، دلفین، جوجه تیغی، طوطی و لاک پشت. به گفته فیت بیت، علاوه بر سرگرمی، این شناسه های الگوی خواب برای کمک به ماندن در ذهن افراد و منعکس کننده چگونگی تغییر الگوهای آنها در طول زمان در نظر گرفته شده است. انواع خواب مبتنی بر حیوانات مفهوم جدیدی در علم خواب یا حتی پوشیدنی نیست. سامسونگ امسال ویژگی مشابهی را در گلکسی واچ 4 معرفی کرد.

1 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات