• خانه
  • اخبار
  • جستجوی Google کانال Yahoo.com، اخبار و آب و هوای صفحه اصلی را آزمایش می کند

جستجوی Google کانال Yahoo.com، اخبار و آب و هوای صفحه اصلی را آزمایش می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
جستجوی Google کانال Yahoo.com، اخبار و آب و هوای صفحه اصلی را آزمایش می کند


وای، نقشه هایی در پایین صفحه اصلی گوگل وجود دارد!

بزرگنمایی / وای، نقشه هایی در پایین صفحه اصلی گوگل وجود دارد! (اعتبار: 9to5Google)

این آزمایش کاملاً وحشیانه صفحه اصلی Google را که توسط 9to5Google مشاهده شده است، بررسی کنید: صفحه جستجو ناگهان یک ردیف از نقشه ها در پایین پیدا می کند. اگر این طرح به طور گسترده پذیرفته شود، به راحتی بزرگترین تغییر در طراحی google.com خواهد بود.

در آزمایش Google.com یک ردیف از شش نقشه در پایین صفحه دارد. زمان، جستجوهای فعلی، «چه چیزی برای تماشا»، نقشه با تبلیغات، رویدادهای محلی و اخبار درباره کووید وجود دارد. با کلیک بر روی نقشه، آن را بزرگ می‌کنید یا صفحه نتایج جستجو را بارگیری می‌کنید. همچنین یک سوئیچ “مخفی کردن محتوا” وجود دارد که کارت ها را خاموش می کند. همه اینها بسیار شبیه برنامه Google.com است که دارای فهرست پیمایشی از نقشه های “کشف” است.

یکی از دلایلی که جستجوی گوگل در ابتدا محبوب شد این بود که صفحه جستجو ساده و آسان برای استفاده بود. رقابت در آن زمان شامل موتورهای جستجویی مانند یاهو و آلتا ویستا بود که دیوار عظیمی از تبلیغات و محتوا را به کاربران ارائه می کردند. ظاهر گوگل در روزهای اولیه یک تفاوت عمده بود، و جالب است که ببینیم چگونه این شرکت کمی به روزهای یاهو نزدیک‌تر می‌شود، حتی اگر نمای مدرن‌تری از این ایده ارائه دهد.

1 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات