• خانه
  • اخبار
  • جدیدترین ابزارهای توسعه ایکس باکس تقویت شگفت انگیزی به سری S با حافظه محدود 299 دلاری اضافه می کند.

جدیدترین ابزارهای توسعه ایکس باکس تقویت شگفت انگیزی به سری S با حافظه محدود 299 دلاری اضافه می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
جدیدترین ابزارهای توسعه ایکس باکس تقویت شگفت انگیزی به سری S با حافظه محدود 299 دلاری اضافه می کند.


افکت ضرب‌کننده بصری خنده‌دار اعمال شده در این سری S به این معنی نیست که در به‌روزرسانی GDK این هفته مایکروسافت چهار برابر حافظه دارد.  تا زمانی که مایکروسافت اسناد عمومی خود را در این مورد به روز نکند، تأیید مقدار واقعی ضرب غیرممکن است.

بزرگنمایی / افکت ضرب‌کننده بصری خنده‌دار اعمال شده در این سری S به این معنی نیست که در به‌روزرسانی GDK این هفته مایکروسافت چهار برابر حافظه دارد. تا زمانی که مایکروسافت اسناد عمومی خود را در این مورد به روز نکند، تأیید مقدار واقعی ضرب غیرممکن است. (اعتبار: سام ماچکووچ)

آخرین به‌روزرسانی کیت توسعه بازی مایکروسافت (GDK)، یک API رسمی که توسعه بازی روی کنسول‌های ایکس‌باکس و رایانه‌های شخصی ویندوزی را هدف قرار می‌دهد، زمانی که در ماه ژوئن معرفی شد، به نظر می‌رسید. با این حال، دو ماه بعد، آن به‌روزرسانی با یک جایزه شگفت‌انگیز منتشر شد که آنقدر جدید است که هنوز در مخزن Github این شرکت جزئیاتی ارائه نشده است.

در عوض، این خبر از یک ویدیوی رسمی مخفی مایکروسافت می آید که برای اولین بار توسط جسی نوریس، گزارشگر XboxERA مشاهده شد، که شامل یک اعلامیه توهین آمیز است. ژوئن GDK در حال حاضر دو ماه پس از آن ماه فعال است و اکنون شامل افزایش تخصیص حافظه منحصراً برای کنسول Xbox Series S با قیمت 299 دلار است.

این ویدیو به یادداشت‌ها یا اطلاعیه‌های وصله خاصی پیوند ندارد و در زمان انتشار، جستجوهای GDK به اشتراک‌گذاشته‌شده عمومی روشن نمی‌کند که چگونه این افزایش در تخصیص حافظه به دست آمده است. نمایندگان مایکروسافت بلافاصله به سوالات Ars در مورد نقص فنی آن به روز رسانی پاسخ ندادند.

خواندن 7 پاراگراف باقی مانده | نظرات