• خانه
  • اخبار
  • جان رومرو کارت جدید Doom II را برای “حمایت از مردم اوکراین” راه اندازی کرد.

جان رومرو کارت جدید Doom II را برای “حمایت از مردم اوکراین” راه اندازی کرد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
جان رومرو کارت جدید Doom II را برای "حمایت از مردم اوکراین" راه اندازی کرد.


تمام صفحه‌های این مقاله از یک نمونه کار GZDoom گرفته شده‌اند "یک انسانیت،" در حال حاضر به قیمت 5 یورو فروخته می شود و تمام درآمد آن صرف امور خیریه می شود.  (بله، من IDDQD را انتخاب کردم. شما باید یک روز دیگر منتظر بمانید تا اجرای سریع من از Nightmare Without Cheats را ببینید.)

تمام صفحه‌های این مقاله توسط GZDoom، نسخه‌ای از One Humanity گرفته شده است که در حال حاضر با قیمت 5 یورو به فروش می‌رسد و تمام درآمد آن صرف امور خیریه می‌شود. (بله، من IDDQD را انتخاب کردم. برای دیدن اجرای سریع من از Nightmare Without Moms باید یک روز دیگر صبر کنید.) (اعتبار: جان رومرو)

در تعجب طرفداران شوترهای اول شخص دهه 90، مرگ جان رومرو یکی از نویسندگان سریال این هفته با کارتی کاملاً جدید برای کلاسیک 1994 ظاهر شد. Doom II. اگرچه قیمت این نوع محتوا کمی بالاست – 5 یورو برای کارت مدرسه قدیمی – دلیل خوبی وجود دارد.

رومرو در فایل الگوی نشریه تصریح می کند که این فروش WAD با هدف “جمع آوری بودجه برای حمایت از مردم اوکراین” است. می‌توان آن را در فروشگاه شخصی او خریداری کرد، جایی که او می‌گوید تمام عواید به دو سازمان بشردوستانه اختصاص خواهد یافت: صلیب سرخ اوکراین و صندوق مرکزی واکنش اضطراری سازمان ملل. (در بخش غیر خیریه، فروشگاه رومرو نیز یک دسته می فروشد مرگ– غذاهای لذیذ از دوران.)

Ромеро дава яснота доста рано, че сме на територията на <em>Doom II</em>، نه در <em>عذاب 1</em>. “src =” https://cdn.arstechnica.net/wp-content/uploads/2022/03/Screenshot_Doom_20220304_100432.png”></p><p class=رومرو خیلی زود مشخص می کند که ما در داخل هستیم Doom II قلمرو، نه عذاب 1. (اعتبار: جان رومرو)

یک روز پس از راه‌اندازی آن در روز چهارشنبه، دانلود به‌روزرسانی شد تا بسیاری از همان اطلاعات ReadMe موجود در سال 2019 را اضافه کند. عذاب 1 بسته کارت سیگیلکه به تازه واردها توضیح می دهد که چگونه به راحتی کارت جدید را در ویندوز یا MacOS کار کنند. (همانطور که در آزمایش تصادفی خودم متوجه شدم، دستورالعمل‌های مشابه روی Steam Deck که اجرای نیمه بسته آن Arch Linux در حال حاضر نیاز به غوطه‌وری در خط فرمان دارد، کار نمی‌کند.) برای بازی کردن کارت جدید Romero، One Humanity، به شما نیاز دارید. یک خرده فروشی اصلی Doom II نصب (که به عنوان بخشی از آخرین Doom II نسخه Steam و GOG)، که می توانید یک پورت خروجی مانند GZDoom را روی آن اعمال کنید.

4 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات