منو سایت

  • خانه
  • تیم iFixit علت موج دار بودن صفحه نمایش را در آیپد مینی جدید اپل توضیح داد

تیم iFixit علت موج دار بودن صفحه نمایش را در آیپد مینی جدید اپل توضیح داد

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

در ویدیوی جدیدی که توسط متخصصان در وب سایت iFixit ارسال شده است ؛ آیپد مینی جدید اپل خراب شده و دلیل مشاهده حالت موج دار نمایشگر در این تبلت توضیح داده شده است.

جلوه چشمگیر موج دار موسوم به “ناوبری ژله ای” پدیده جدیدی نیست. این وضعیت ناشی از موقعیت برد کنترل و ناوبری کاربران در دستگاه است. از آنجا که محتوای صفحه نمایش با اسکن از یک طرف به طرف دیگر به روز می شود. بنابراین ، پیمایش عمودی در جهت اسکن ، گاهی اوقات مشکل پیمایش ناهمگن را ایجاد می کند ، به ویژه هنگام استفاده از iPad در جهت عمودی.

اپل اخیراً به Arstechnica تأیید کرده است که حرکت پیمایش روی آیپد مینی جدید یک رفتار عادی است. کارشناسان تیم iFixit معتقدند که اپل در آیپد مینی 6 خود به یک پنل ارزان تر از حد معمول تغییر یافته است. بنابراین ، فرایند اسکن هنگام بازسازی اسکن بسیار واضح تر از حد انتظار است.

پس از گرم کردن صفحه ، برش چسب داخل صفحه را با دقت برش دهید و در نهایت دو کانکتور مربوطه را جدا کنید ، صفحه تبلت خاموش می شود. میزبان ویدئو خاطرنشان می کند که دسترسی به اتصال باتری جدید آیپد مینی 6 بسیار راحت تر از همیشه است. اما این بار از صفحات کششی در پشت باتری استفاده می شود. اما اپل هنوز از چسب قوی استفاده می کند.

برای جداسازی این چسب باید از ایزوپروپیل الکل استفاده شود. بلندگوها به راحتی حذف می شوند. اما چسب مورد استفاده برای قسمت مغناطیسی آنها به گونه ای متصل شده است که اعتقاد بر این است که جدا شدن آنها باعث آسیب به بلندگوها می شود.

پس از نشان دادن برد منطقی A15 و فضای خالی که در آن سخت افزار 5G هماهنگ است ؛ مشخص شد که درگاه USB-C آیپد مینی جدید دارای ساختار ماژولار است و بنابراین تعمیر آن بسیار ساده تر است. با این حال ، پورت USB-C کمک چندانی به بهبود مقیاس پذیری آیپد مینی 6 نکرد و تبلت در نهایت نمره 3 از 10 را کسب کرد.

تیم IFixit توضیح می دهد که چرا صفحه موج دار آیپد مینی جدید اپل برای اولین بار در اخبار فنی و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.