• خانه
  • اخبار
  • تیزر Black Panther: Wakanda Forever یک ادای احترام به Chadwick Boseman است

تیزر Black Panther: Wakanda Forever یک ادای احترام به Chadwick Boseman است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تیزر Black Panther: Wakanda Forever یک ادای احترام به Chadwick Boseman است


تیزر برای Black Panther: Wakanda Forever پنل مارول را در کامیک کان سن دیگو بسته شد.

سه سال از آخرین کامیک کان سن دیگو و مارول استودیو می گذرد که تمام مراحل پنل خود را در سالن H انجام دادند و به ما نگاهی کامل به فازهای چهار، پنج و شش در MCU دادند. ما یک تریلر جدید داریم شی هالک: وکیلو شرکت کنندگان توانستند تیزرهای کوتاه اختصاصی را ببینند Ant-Man: Quantumania، Guardians of the Galaxy Vol. 3و یک رویداد جدید سری کراس اوور به نام تهاجم مخفیانه. پنل با اولین تیزر برای به پایان رسید Black Panther: Wakanda Forever.

واکاندا برای همیشه زمانی که چادویک بوزمن، بازیگر نقش T’Challa در سال 2018 در حال توسعه بود. پلنگ سیاه– در آگوست 2020 بر اثر سرطان روده بزرگ درگذشت. رایان کوگلر کارگردان، کوین فایگی از مارول و بسیاری دیگر از بیماری بوزمن حتی نمی دانستند. آنها تصمیم گرفتند که T’Challa را بازسازی نکنند، و سعی نکنند شخصیت را با استفاده از جلوه های بصری وارد کنند، اگرچه بسیاری از دیگر بازیگران اصلی در حال بازگشت هستند. فایگ در بیانیه ای در دسامبر 2020 گفت: «تصویر او … نمادین است و از هر گونه تکرار شخصیت در هر رسانه دیگری از گذشته مارول پیشی می گیرد.

فیلم تمام‌شده از بسیاری جهات ادای احترامی به بوزمن است و تریلر آن حس از دست دادن را برمی‌انگیزد. حتی عکسی از یک نقاشی دیواری خیابانی برای ادای احترام به T’Challa درگذشته وجود دارد. مادر تی چالا راموندا (آنجلا باست) و خواهرش شوری (لتیتیا رایت) عزادار از دست دادن برادرشان هستند و راموندا در حال حاضر بر تخت سلطنت نشسته است. او در تنها سطر گفتگوی خود می گوید: «من ملکه قدرتمندترین ملت جهان هستم و تمام خانواده ام رفته اند. “آیا من همه چیز را نداده ام؟”

خواندن 19 پاراگراف باقی مانده | نظرات