• خانه
  • اخبار
  • تیتراژ مقدماتی Star Trek: Strange New Worlds همه احساسات را به ما می دهد

تیتراژ مقدماتی Star Trek: Strange New Worlds همه احساسات را به ما می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تیتراژ مقدماتی Star Trek: Strange New Worlds همه احساسات را به ما می دهد


تیتراژ مقدماتی Star Trek: Strange New Worlds همه احساسات را به ما می دهدStar Trek: Strange New Worlds USS ارائه شده است شرکت، پروژهسفر در سراسر جهان. “>

بزرگنمایی / وام اولیه برای Star Trek: Strange New Worlds شامل USS می شود شرکت، پروژه سفر در سراسر جهان (اعتبار: توییتر / پارامونت +)

Paramount + اولین بار در اعتبار افتتاحیه رسمی برای Star Trek: Strange New Worlds امروز صبح در توییتر و سریال به شدت بر نوستالژی طرفداران تکیه دارد. این وام ها ادای احترام بصری خیره کننده ای به دنباله نمادین وام های اولیه هستند Star Trek: سریال اصلینشان دادن USS شرکت، پروژه معلق در فضا، پشت کمربند سیارک ها و ابرهای غبار بین ستاره ای در حالی که به دنبال جهان های جدید عنوان می شود. حتی دیالوگ پشت پرده هم ثابت می ماند (به جز اینکه «هیچ کس» اکنون «هیچکس» است).

همانطور که قبلاً اعلام کرده بودیم، آکیوا گلدزمن، مجری برنامه این موضوع را تایید کرد دنیاهای جدید عجیب به ساختار اپیزودیک Star Trek کلاسیک بازخواهد گشتکه آن را به یک جانور نادر در این دوره از داستان سرایی سریالی و پلتفرم های پخش تبدیل می کند – و به قانون موجود احترام می گذارد. در این فیلم کاپیتان کریستوفر پایک (آنسون مانت)، شماره یک (ربکا رومین) و اسپاک از ایتان پک که اولین بار در پیشتازان فضا: کشففصل دوم از.

Babs Olusanmokun نقش دکتر M’Benga را بازی می کند. سلیا رز گودینگ وظیفه غبطه‌انگیز پر کردن کفش‌های نیکل نیکلز در نقش کادت نیوتا اوهورا را بر عهده دارد. جس بوش نقش پرستار کریستین چپل را بازی می کند. ملیسا نوایی نقش ستوان اریکا اورتگاس را بازی می کند. بروس اورک نقش یک انار به نام همر را بازی می کند که از یک چشم نابینا است (Aenar یک زیرگونه آلبینو از اندوریایی ها هستند که معمولاً به عنوان نابینا به تصویر کشیده می شوند). و کریستینا چونگ نقش La’An Noonien-Singh (یکی از بستگان شرور کلاسیک و شیفته انتقام از Star Trek Khan) را بازی می کند. پلتفرم استریم قبلاً برای فصل دوم با پل وسلی چراغ سبز نشان داده است.خاطرات خون آشام) پیوستن به بازیگران به عنوان یک آینده شرکت، پروژه کاپیتان جیمز تی کرک.

2 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات