• خانه
  • اخبار
  • تگزاس به دنبال نظر کلارنس توماس برای دفاع از قانون رسانه های اجتماعی خود است

تگزاس به دنبال نظر کلارنس توماس برای دفاع از قانون رسانه های اجتماعی خود است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تگزاس به دنبال نظر کلارنس توماس برای دفاع از قانون رسانه های اجتماعی خود است


کلارنس توماس، قاضی دیوان عالی کشور در یک مراسم با میکروفون صحبت کرد.

بزرگنمایی / کلارنس توماس، قاضی دیوان عالی، در 21 اکتبر 2021 در واشنگتن دی سی با بنیاد هریتیج صحبت کرد. (اعتبار: گتی ایماژ | درو انگرر)

از آنجایی که گروه‌های فناوری از دادگاه عالی ایالات متحده می‌خواهند قانون جدید تگزاس علیه «سانسور» رسانه‌های اجتماعی را مسدود کند، دفاع این ایالت تا حدی به نظری است که سال گذشته توسط قاضی کلارنس توماس در پرونده‌ای مربوط به دونالد ترامپ و توییتر صادر شد.

دیدگاه توماس، همانطور که در آن زمان نوشتیم، از حمایت قانونی بخش 230 که به تصمیم‌های تعدیل پلتفرم‌های آنلاین داده شده بود، انتقاد می‌کرد و استدلال می‌کرد که قانون آزادی بیان لزوماً نباید مانع قانون‌گذاران از تنظیم این پلتفرم‌ها به عنوان رسانه‌های رایج شود.

توماس نوشت: «از بسیاری جهات، پلتفرم‌های دیجیتالی که به عموم ارائه می‌شوند شبیه اپراتورهای معمولی سنتی هستند. اگرچه دیجیتالی به جای فیزیکی، آنها شبکه های ارتباطی در پایین هستند و اطلاعات را از یک کاربر به کاربر دیگر منتقل می کنند. یک شرکت تلفن سنتی برای ایجاد شبکه ای که افراد را به هم متصل می کند، سیم های فیزیکی گذاشته است. پلتفرم‌های دیجیتال زیرساخت اطلاعاتی را فراهم می‌کنند که می‌توان آن را به همان روش کنترل کرد: توماس نوشت: «شباهت بین پلت‌فرم‌های آنلاین و اپراتورهای معمولی برای پلت‌فرم‌های دیجیتال که سهم بازار غالبی دارند، واضح‌تر است.

19 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات