• خانه
  • اخبار
  • توییتر یک وظیفه دیگر پیش از محاکمه ماسک دارد: دریافت تاییدیه سهامداران

توییتر یک وظیفه دیگر پیش از محاکمه ماسک دارد: دریافت تاییدیه سهامداران

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
توییتر یک وظیفه دیگر پیش از محاکمه ماسک دارد: دریافت تاییدیه سهامداران


تابلوی حوزه رای گیری نوشته شده است

بزرگنمایی (اعتبار: گتی ایماژ | گریس کری)

توییتر هفته‌ها قبل از اینکه پرونده علیه ماسک به دادگاه برود، با رأی سهامداران در مورد ادغام با ایلان ماسک پیش می‌رود. دیروز، توییتر نامه ای به سهامداران ارسال کرد و آنها را به یک جلسه ویژه در 13 سپتامبر دعوت کرد، جایی که از آنها خواسته می شود توافقنامه ادغامی را که ماسک اکنون در تلاش است از آن خارج شود، تأیید کنند.

پاراگ آگراوال، مدیرعامل توییتر و برت تیلور، رئیس هیئت مدیره، در بیانیه ای نوشتند: «ما متعهد هستیم که ادغام را بر اساس قیمت و شرایط توافق شده با آقای ماسک به پایان برسانیم. «رای شما در جلسه ویژه برای توانایی ما برای تکمیل ادغام بسیار مهم است. هیئت مدیره توییتر به اتفاق آرا توصیه می کند که در جلسه ویژه به هر یک از پیشنهادات رای مثبت بدهید.

در این نامه با اشاره به اینکه یک آزمایش پنج روزه قرار است در ماه اکتبر آغاز شود، آمده است: “پذیرش توافقنامه ادغام توسط سهامداران ما تنها تاییدیه یا شرط نظارتی باقی مانده برای تکمیل ادغام طبق توافقنامه ادغام است.” اگرچه ماسک در این نامه در توییتر آمده است که شرکت “بر این باور است که فسخ ادعایی آقای ماسک نامعتبر و اشتباه است و توافقنامه ادغام به قوت خود باقی است.”

خواندن 9 پاراگراف باقی مانده | نظرات