• خانه
  • اخبار
  • توییتر به ماسک می‌گوید که «فسخ ادعایی» او از قرارداد ادغام نامعتبر است

توییتر به ماسک می‌گوید که «فسخ ادعایی» او از قرارداد ادغام نامعتبر است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
توییتر به ماسک می‌گوید که «فسخ ادعایی» او از قرارداد ادغام نامعتبر است


در این تصویر، یک لوگوی توییتر بر روی صفحه نمایش گوشی هوشمند و صفحه نمایش لپ تاپ نمایش داده می شود.

بزرگنمایی

توییتر در نامه ای به ایلان ماسک گفت که «فسخ ادعایی» او از قرارداد ادغام آنها «باطل و غیرقانونی است» و تعهدش به تأمین مالی خرید همچنان به قوت خود باقی است.

این نامه که روز یکشنبه برای وکلای ماسک ارسال شد و روز دوشنبه در یک پرونده نظارتی منتشر شد، مقدمه ای برای شکایتی است که توییتر قصد دارد در این هفته علیه ماسک طرح کند. در نامه آمده بود:

فسخ ادعایی آقای ماسک و سایر طرف‌های ماسک باطل و غیرقانونی است و به منزله چشم پوشی از تعهدات آن‌ها تحت این توافقنامه است. برخلاف ادعاهای موجود در نامه شما، توییتر هیچ یک از تعهدات خود تحت این توافقنامه را زیر پا نگذاشته است، و توییتر متحمل اثر نامطلوب مادی برای شرکت نشده است و احتمالاً متحمل نخواهد شد. فسخ ادعا شده به دلیل مستقلی که آقای ماسک و سایر طرف‌های ماسک آگاهانه، عمدا، عمدا و مادی این توافق‌نامه را نقض کرده‌اند، شامل بخش‌های 6.3، 6.8 و 6.10، اما نه محدود به آن، باطل است.

بخش های نقل شده شامل تعهدات مختلفی برای بستن و تامین مالی معامله است. در نامه توییتر همچنین آمده است: «توافقنامه توییتر/ماسک فسخ نشده است، تعهدنامه بدهی بانکی و تعهدنامه حقوق صاحبان سهام به قوت خود باقی است و توییتر از آقای ماسک و سایر طرف‌های ماسک می‌خواهد به تعهدات خود تحت این توافقنامه عمل کنند. “. در نامه تعهد سهام 20 آوریل، ماسک متعهد شد که برای خرید 44 میلیارد دلاری، تقریباً 21 میلیارد دلار تأمین مالی سهام ارائه کند.

خواندن 7 پاراگراف باقی مانده | نظرات