• خانه
  • اخبار
  • توییتر از ایلان ماسک شکایت کرد و می‌گوید نمی‌تواند شرکت را از هم بپاشد و از آنجا خارج شود.

توییتر از ایلان ماسک شکایت کرد و می‌گوید نمی‌تواند شرکت را از هم بپاشد و از آنجا خارج شود.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
توییتر از ایلان ماسک شکایت کرد و می‌گوید نمی‌تواند شرکت را از هم بپاشد و از آنجا خارج شود.


تصویر ایلان ماسک که توسط پرندگان احاطه شده است به شکل آرم توییتر.

بزرگنمایی (اعتبار: Aurich Lawson | Patrick Pleul/dpa-Zentralbild/ZB)

توییتر روز سه شنبه شکایت مورد انتظار خود را علیه ایلان ماسک تنظیم کرد و از او خواست که خرید 44 میلیارد دلاری خود از این شبکه اجتماعی را تکمیل کند.

در این دادخواست آمده است: «ماسک از انجام تعهداتش در قبال توییتر و سهامدارانش امتناع می کند، زیرا قراردادی که امضا کرده است دیگر در خدمت منافع شخصی او نیست. ماسک پس از نمایش عمومی وارد کردن توییتر به بازی، و پس از پیشنهاد و سپس امضای قرارداد ادغام پسند فروشنده، به وضوح معتقد است که او – بر خلاف هر طرف دیگر مشمول قانون قرارداد دلاور – آزاد است نظر خود را تغییر دهد. یک شرکت را ضایع کنید، عملیات آن را مختل کنید، ارزش سهامداران را از بین ببرید و از آنجا خارج شوید.”

این دادخواست “فهرست طولانی از نقض قراردادهای ماسک را که توئیتر و تجارت آن را لکه دار کرده است” توصیف می کند و از دادگاه می خواهد که “تکمیل ادغام را مشروط به رعایت چندین شرط باقی مانده به اجرا درآورد.” در این شکایت آمده است که در قرارداد خرید، «توئیتر با یک حق قوی برای درخواست اجرای خاص شرایط قرارداد موافقت کرد، که شامل حق اجبار متهمان به ورود به معامله بود، و تضمین کرد که ماسک شخصاً به آن متعهد است. رزق و روزی (بین آنها دیگران)».

خواندن 29 پاراگراف باقی مانده | نظرات