• خانه
  • اخبار
  • توضیح اینکه چرا گیمرها ویندوز 11 را کندتر از ویندوز 10 می گیرند

توضیح اینکه چرا گیمرها ویندوز 11 را کندتر از ویندوز 10 می گیرند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
توضیح اینکه چرا گیمرها ویندوز 11 را کندتر از ویندوز 10 می گیرند


توضیح اینکه چرا گیمرها ویندوز 11 را کندتر از ویندوز 10 می گیرند

افزایش (اعتبار: مایکروسافت)

مدت کوتاهی پس از انتشار ویندوز 10 بود، زمانی که مایکروسافت اغلب اعداد خاصی را برای پذیرش منتشر می کرد و در بوق و کرنا می گفت که کاربران ویندوز 7 و ویندوز 8 با چه سرعتی آپدیت رایگان جدید را درک می کنند. این شرکت این استراتژی را برای ویندوز 11 تکرار نکرده است. ، ما را وادار می کند که به داده های اشخاص ثالث تکیه کنیم تا ببینیم مردم چقدر سریع سیستم عامل جدید را دریافت می کنند.

ما داده‌ها را از نظرسنجی سخت‌افزار و نرم‌افزار Steam برای چندین ماه دانلود کردیم و آن‌ها را با ماه‌های بلافاصله پس از انتشار ویندوز 10 مقایسه کردیم. این داده‌ها ناقص هستند و به ناچار کمی پر سر و صدا هستند – کاربران Steam باید داوطلبانه داده‌ها را ارسال کنند – اما اختلاف در پذیرش به اندازه کافی بزرگ است که بتوانیم حداقل نتیجه گیری کنیم.

ویندوز 11 در اکتبر 2021 برای عموم منتشر شد، و ویندوز 10 در جولای 2015 منتشر شد. در هر دو مورد، ما از ماشین Wayback Internet برای استخراج داده های هفت ماهه، از جمله ماه قبل از راه اندازی هر سیستم عامل، استفاده کردیم. ما اعداد استفاده را برای نسخه‌های 64 بیتی سیستم‌عامل ترسیم کردیم (نسخه‌های 32 بیتی، همراه با نسخه‌هایی مانند Vista و XP، در «دیگر» گروه‌بندی می‌شوند)، که اعداد را برای Windows 8.1 و 8.0 ترکیب می‌کند.

7 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات