• خانه
  • اخبار
  • توسعه دهنده Loop Hero دزدی دریایی را برای دور زدن تحریم های روسیه تشویق می کند

توسعه دهنده Loop Hero دزدی دریایی را برای دور زدن تحریم های روسیه تشویق می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
توسعه دهنده Loop Hero دزدی دریایی را برای دور زدن تحریم های روسیه تشویق می کند


توسعه دهنده Loop Hero دزدی دریایی را برای دور زدن تحریم های روسیه تشویق می کندقهرمان حلقه، توسعه دهندگان شما را تشویق به دزدی دریایی می کنند. “>

بزرگنمایی / اگر نمی توانید بخرید قهرمان حلقهتوسعه دهندگان شما را به دزدی دریایی تشویق می کنند.

از آنجایی که گیمرهای روسی به دلیل تحریم‌های شرکتی علیه این کشور، عملاً از خرید در اکثر پلتفرم‌های بازی بزرگ قطع شده‌اند، توسعه‌دهنده بازی روسی پشت بازی مورد علاقه مستقل است. قهرمان حلقه مشتریان روسی را به دزدان دریایی بازی تشویق می کند.

در یک پست یکشنبه در شبکه اجتماعی روسی VK (نسخه ترجمه شده توسط گوگل)، قهرمان حلقه توسعه دهنده Four Quarters گفت: “در چنین شرایط سختی، ما فقط می توانیم به همه کمک کنیم تا پرچم دزدان دریایی (همراه با vpn) را بالا ببرند” تا بازی را دریافت کنند. سپس توسعه دهنده پیوندی به یک کپی از آن اضافه کرد قهرمان حلقه یک ردیاب تورنت محبوب روسی برای کمک مستقیم به این فرآیند.

در پست بعدی روز بعد (نسخه ای ترجمه شده توسط گوگل)، Four Quarters اصرار داشت که “ما کار خاصی انجام ندادیم، هیچ مشکلی با تورنت ها وجود ندارد.” این شرکت همچنین خاطرنشان می کند که بازیکنانی که می خواهند به جای خرید بازی به توسعه دهندگان کمک مالی کنند، باید از این بازی خودداری کنند. آنها نوشتند: “حقیقت این است که همه چیز با ما خوب است، این حمایت را برای خانواده و دوستان خود در این زمان سخت ارسال کنید.”

4 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات