• خانه
  • اخبار
  • توسعه دهنده یک مک مینی جدید را در فایل سیستم عامل Studio Display پیدا می کند

توسعه دهنده یک مک مینی جدید را در فایل سیستم عامل Studio Display پیدا می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
توسعه دهنده یک مک مینی جدید را در فایل سیستم عامل Studio Display پیدا می کند


بالای مک مینی روی یک میز

بزرگنمایی / 2020، مجهز به M1 Apple Mac mini. (اعتبار: ساموئل آکسون)

مک استودیوی اپل به تازگی عرضه شده است، اما خبرهای خوبی برای هر کسی که منتظر ارتقا به ارزان‌ترین مک دسکتاپ اپل است، وجود دارد. توسعه یافته توسط Steve Troutton-Smith بدون پوشش اشاره ای به شناسه مدل هنوز اعلام نشده “Macmini10.1” در فایل سیستم عامل Studio Display، که نشان می دهد اپل در حال آزمایش یک مک مینی جدید به صورت داخلی است و ممکن است زودتر منتشر شود.

داشتن یک Mac mini ID منتشر نشده در یک فایل میان‌افزار، اطلاعات کمی در مورد دستگاه به ما می‌دهد، به جز این واقعیت که سخت‌افزار به صورت فیزیکی در جایی در اپل وجود دارد. اما می توانیم با اطمینان بگوییم که در نظر گرفته شده است که این یک مک مینی نسل جدید باشد، نه تجدید نظر در طراحی فعلی – اپل از “Macmini9.1” برای مینی فعلی و “Macmini8.1” برای مدل نهایی اینتل استفاده می کند. 2018.

انتظار می‌رود اپل مک‌بوک‌ایر، مک مینی و مک‌بوک پرو ۱۳ اینچی را با نسل بعدی پردازنده Apple M2 در سال جاری به‌روزرسانی کند. M1 و همه انواع آن از معماری پردازنده A14 2020 استفاده می کنند که با کد “Firestorm” برای هسته های تولیدی و “Icestorm” برای هسته های عملکردی شناخته می شود. M2 احتمالاً این معماری را به روز خواهد کرد و احتمالاً می تواند هسته های گرافیکی بیشتری را اضافه کند.

2 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات