• خانه
  • اخبار
  • توسعه دهنده از ابزارهای دهه 90 و Gateway PC برای ساختن یک کلون از Wordle برای ویندوز 3.1 استفاده می کند.

توسعه دهنده از ابزارهای دهه 90 و Gateway PC برای ساختن یک کلون از Wordle برای ویندوز 3.1 استفاده می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
توسعه دهنده از ابزارهای دهه 90 و Gateway PC برای ساختن یک کلون از Wordle برای ویندوز 3.1 استفاده می کند.


توسعه دهنده از ابزارهای دهه 90 و Gateway PC برای ساختن یک کلون از Wordle برای ویندوز 3.1 استفاده می کند.بادگیر یک کلون از وردلطراحی شده برای تناسب با بازی های قدیمی ویندوز مانند مین روب و چالش چیپ. “>

بزرگنمایی / بادگیر یک کلون از وردل طراحی شده برای تناسب با بازی های قدیمی ویندوز مانند مین روب و چالش تراشه. (اعتبار: Dialup.net)

اگر اینطور فکر می کردید وردل خبری قدیمی بود، اینجا چیزی حتی قدیمی تر است: Dialup.net ایجاد و منتشر شد بادگیرشبیه سازی Wordle که برای اجرای ویندوز 3.1 و سخت افزار کامپیوتر از اوایل دهه 90 طراحی شده بود که ویندوز 3.1 را اجرا می کرد.

شما می توانید ویندوز 3.1 و برنامه های آن را بر روی سخت افزار مدرن در ماشین مجازی یا DOSBox اجرا کنید، اما برای به حداکثر رساندن اعتبار آن، بادگیر ایجاد شد و روی سخت افزارهای مناسب دوره با ابزارهای مناسب دوره کار می کند. کامپیوتر مورد استفاده Gateway 2000 4DX2-66V با پردازنده مرکزی Intel 80486 DX2 با فرکانس 66 مگاهرتز، ویندوز 3.11 برای گروه های کاری و اولین نسخه از محیط توسعه Borland Delphi بود. کار با سخت‌افزار اصلی به کشف مشکلاتی کمک کرده است که ممکن است در یک نسخه مجازی‌سازی شده ویندوز 3.1 آشکار نبوده باشند – مثلاً خرابی سیستم که زمانی رخ می‌دهد که کل فرهنگ لغت توسط یک پردازنده 66 مگاهرتز در حافظه بارگذاری شود.

Играта на <em>بادگیر</em> در محیط مجازی Windows 98 SE، درست مانند سایر بازی‌های Microsoft Entertainment Pack، عالی عمل می‌کند.  “src =” https://cdn.arstechnica.net/wp-content/uploads/2022/02/windle98-980×735.jpeg “></p><p class=دارم بازی میکنم بادگیر در محیط مجازی ویندوز 98 SE، درست مانند سایر بازی‌های بسته سرگرمی مایکروسافت، عالی عمل می‌کند. (اعتبار: اندرو کانینگهام)

بادگیر متناسب با آن طراحی شده است Microsoft Entertainment Pack Games Like چالش تراشه، JezzBall، مین روبو انتقام جوندگان، زیبایی شناسی آن را فوراً برای هر کسی که در اوایل دهه 90 در محاصره کامپیوترهای بژ بزرگ بزرگ شده است قابل تشخیص می کند. مانند این بازی ها، در نسخه های اولیه 32 بیتی ویندوز مانند ویندوز 95 و 98 نیز به خوبی کار می کند – من آن را با نصب ویندوز 98 نسخه دوم آزمایش کردم، که در DosBox-X برای اجرای بازی های قدیمی و نرم افزارهای دیگر راه اندازی کردم. .

2 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات