• خانه
  • اخبار
  • تهدیدهای زیست محیطی گذشته فقط ناپدید نشدند

تهدیدهای زیست محیطی گذشته فقط ناپدید نشدند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تهدیدهای زیست محیطی گذشته فقط ناپدید نشدند


تصویر زمین با منطقه آبی بر فراز قطب جنوب.

بزرگنمایی / ما شواهد کاملاً واضحی داریم که نشان می دهد کاهش سطح ازن چیزی بیش از یک تاکتیک ترساندن لیبرال بود. (اعتبار: ناسا)

مت والش، مفسر سیاسی محافظه‌کار، چهارشنبه گذشته در توییتر ادعا کرد که این باور گسترده که انسان‌ها باعث تغییرات آب و هوایی می‌شوند، در واقع یک فریب است. پادکستر و ستون نویس Daily Wire بدیهی است که این را می داند زیرا مسائل زیست محیطی قبلی که در گذشته نگران آنها بودیم – یعنی باران اسیدی و سوراخ های لایه اوزون – ناپدید شدند و دیگر هرگز خبری از آنها نشد.

“به یاد می آورید زمانی که آنها سال ها به ما می گفتند که در مورد سوراخ لایه اوزون وحشت کنیم و ناگهان صحبت در مورد آن متوقف شد و هیچ کس دیگر به لایه اوزون اشاره نکرد؟” والش توییت کرد. والش گفت: “این همچنین در زمانی بود که آنها دانش آموزان را می ترسانند که باور کنند “باران اسیدی” یک تهدید واقعی و فوری است.” دوباره توییت کرد.

درست است که دیگر چیز زیادی در مورد باران اسیدی نمی شنوید، و بحث ها در مورد تمایل دیرینه بشر به لگد زدن به سیاره در کشاله ران تا حد زیادی از لایه اوزون دور شده و به موضوعات جدیدتر و واضح تر مانند بالا آمدن سطح آب دریاها و بالا آمدن آن رسیده است. دمای جهانی و انقراض دسته جمعی گونه ها همراه با فروپاشی اکوسیستم. (اگر می دانید کجا باید جستجو کنید، هنوز هم می توانید به سوراخ اوزون اشاره کنید.)

خواندن 12 پاراگراف باقی مانده | نظرات