منو سایت

  • خانه
  • تنظیم کننده هندی گوگل را متهم به تسلط و سوء استفاده از اندروید کرد!

تنظیم کننده هندی گوگل را متهم به تسلط و سوء استفاده از اندروید کرد!

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

اپل و گوگل دو نمونه از بزرگترین پلتفرم های مدرن تلفن های هوشمند به نام Android و iOS دارند. هر دو پلتفرم فروشگاه های برنامه کاربردی خود را دارند و به دلیل اعمال قوانین محدود کننده توسط هر دو شرکت ، فعالیت های این فروشگاه ها در سال های اخیر با حساسیت بیشتری مشاهده شده است.

متأسفانه به نظر می رسد گوگل با مشکل جدیدی در بازار هند روبرو شده است. آژانس ضد تراست این کشور دریافت که گوگل از موقعیت خود برای صدمه زدن به رقبا استفاده می کند. این گزارش بر اساس یک مطالعه دو ساله رویترز تهیه شده است.

گوگل نیز اخیراً با مشکلات مشابهی در کره جنوبی روبرو شده است. نهادهای نظارتی کره ای غول جستجو را به سوء استفاده از موقعیت خود و اعمال تسلط بر سیستم عامل اندروید متهم کرده و گوگل را 177 میلیون دلار جریمه کرده است. این مشکل در هند نیز مشاهده شده است. تنظیم کنندگان هندی معتقدند که گوگل استفاده از اشکال دوره ای اندروید را برای تولیدکنندگان مشکل کرده و سپس آنها را مجبور به نصب برنامه های گوگل بر روی دستگاه های خود کرده است.

با این حال ، به نظر نمی رسد که گوگل این نظر را بپذیرد و در بیانیه خود به این موضوع اشاره کرده است. غول جستجو اعلام کرد که سیستم عامل اندروید به تقویت فضای نوآوری و رقابت کمک کرده است و این شرکت مشتاق همکاری با تنظیم کننده های هندی برای اثبات این امر است.

نوشته شده توسط آژانس نظارتی هند ، گوگل را متهم به تسلط و سوء استفاده از اندروید می کند! اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.