• خانه
  • اخبار
  • تمدید داستان های عروسی همجنس گرایان در The Sims 4 همچنان به روسیه خواهد آمد

تمدید داستان های عروسی همجنس گرایان در The Sims 4 همچنان به روسیه خواهد آمد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تمدید داستان های عروسی همجنس گرایان در The Sims 4 همچنان به روسیه خواهد آمد


تمدید داستان های عروسی همجنس گرایان در The Sims 4 همچنان به روسیه خواهد آمدسیمز. “>

بزرگنمایی / زنگ های عروسی برای روسی به صدا در می آیند سیمز طرفداران

هفته گذشته تیم پشت سر سیمز 4 بسته تمدید My Wedding Stories – که شامل تمرکز قوی بر ازدواج همجنس‌گرایان است – می‌گوید این تمدید در روسیه منتشر نخواهد شد، جایی که “داستان‌سرایی ما به دلیل قوانین فدرال در معرض تغییر خواهد بود.” شرکت بازی‌های ویدیویی EA اکنون این تصمیم را لغو کرده است و می‌گوید که برنامه افزودنی در واقع در روسیه “بدون تغییر و تغییر” همراه با سایر نقاط جهان منتشر خواهد شد.

در یک به روز رسانی که بعد از ظهر چهارشنبه در وب سایت الکترونیک آرتز منتشر شد، سیمز تیم می نویسد که قبلاً فکر می کرد “تیم ما نمی تواند آزادانه داستان زوج همجنس کام و دام در روسیه را به اشتراک بگذارد.” این یک اشاره مورب آشکار به ماده 6.13.1 قانون روسیه است که “تبلیغ یا همجنس گرایی در بین خردسالان” را ممنوع می کند. با توجه به این قانون، تیم تصمیم گرفت که «بهترین راه برای حفظ تعهدمان برای به اشتراک گذاشتن داستانشان، انتشار این بسته نیست. [in Russia]”

اکنون تیم پشت بازی می گوید توانایی های ما را دوباره ارزیابی کرده و متوجه شده است که ما می توانیم بیش از آنچه در ابتدا فکر می کردیم انجام دهیم… “بسته داستان های عروسی من اکنون در روسیه و سایر نقاط جهان در تاریخ 23 فوریه با تاخیر عرضه می شود. چند روز از تاریخ اولیه راه اندازی برنامه ریزی شده در 17 فوریه.

4 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات