منو سایت

  • خانه
  • تلگرام قابلیت انتقال چت از iOS به Android را در برنامه WhatsApp به سخره می گیرد

تلگرام قابلیت انتقال چت از iOS به Android را در برنامه WhatsApp به سخره می گیرد

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

رقابت بین پلتفرم های واتس اپ و تلگرام بر هیچکس پوشیده نیست و این راه را برای آغاز فصل جدیدی از رویارویی این دو سرویس در شبکه اجتماعی توییتر هموار کرد. اخیراً تلگرام یک س sال طعنه آمیز با عنوان “اکنون چند سال است؟” او رقیب دیرینه خود را مسخره می کند. پلتفرم پیام رسانی که توسط برادران دوروف راه اندازی شد و از طریق حساب WhatsApp رسمی برای اعلام امکان انتقال چت ها از iOS به Android راه اندازی شد ، این موضوع را مسخره کرد و از قضا این موضوع را مطرح کرد.

واتس اپ به تازگی از قابلیت انتقال چت بین گوشی های آیفون و اندروید خبر داده و چند روز پیش پستی را در حساب رسمی توییتر خود منتشر کرد. سپس تلگرام از این اقدام به عنوان طنز استفاده می کند و آن را در شبکه اجتماعی خود مسخره می کند. تلگرام همچنین سرویس چت ویژه خود را به کاربران فیس بوک یادآوری کرد که پلت فرم این شرکت قبلاً قابلیت بایگانی خودکار همه چت ها در ابر را پیاده سازی کرده است. به این ترتیب ، کاربران تلگرام می توانند بدون نیاز به انتقال داده ، از پلت فرم اندروید به iOS یا بالعکس مهاجرت کنند.

تلگرام همچنین عملکرد WhatsApp را مسخره می کند. زیرا این ویژگی جدید هنوز به طور کامل راه اندازی نشده است. در واقع ، این ویژگی فقط به شما امکان می دهد تا چت ها را از iOS به Android منتقل کنید و برعکس این روند امکان پذیر نیست. علاوه بر این ، این ویژگی برای همه دستگاه های Android م notثر نیست و فقط در دستگاه های تولید شده توسط سامسونگ قابل استفاده است.

اگرچه تلگرام از نظر عملکرد بسیار جلوتر از WhatsApp است ؛ اما برنامه پیام رسانی فوری فیس بوک ، با بیش از 2 میلیارد کاربر فعال در ماه ، همچنان محبوب ترین پلتفرم جهان است. اما این روند در حال تغییر است و کاربران بیشتری از WhatsApp به تلگرام مهاجرت می کنند. برنامه تلگرام اخیراً رکورد بیش از 1 میلیارد بارگیری در فروشگاه Google Play را شکست.

تلگرام در سال 2013 راه اندازی شد و از همان ابتدا خود را به عنوان بزرگترین رقیب واتس اپ معرفی کرد. با این حال ، تلگرام از نظر تعداد کاربران رقیب جدی WhatsApp محسوب نمی شود. اما واقعیت این است که تلگرام از نظر عملکرد ، امنیت ، حریم خصوصی و فواصل راه اندازی بسیار بهتر از WhatsApp است. البته هند بزرگترین بازار تلگرام است و 22 درصد از کل برنامه های کاربردی را به خود اختصاص داده است.

روسیه و اندونزی در پی آن هستند. بنابراین تلگرام پانزدهمین برنامه ای است که بیش از 1 میلیارد بار دانلود را ثبت می کند. اما این رقم برابر با تعداد کاربران برنامه نیست. از این نظر ، تلگرام در تعدادی از برنامه های کاربردی مانند Instagram ، Facebook ، WhatsApp ، Messenger ، Snapshot ، Spotify و Netflix طبقه بندی می شود.

تلگرام قابلیت انتقال چت از iOS به Android را در برنامه WhatsApp به سخره گرفت ، که ابتدا در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.