منو سایت

  • خانه
  • تلگرام به زودی سرویس اشتراک خود را برای حذف تبلیغات راه اندازی می کند

تلگرام به زودی سرویس اشتراک خود را برای حذف تبلیغات راه اندازی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

تلگرام یکی از سرویس هایی است که به دلیل پلتفرم های خاص فیس بوک و واتس اپ در بین کاربران بسیار محبوب شده است. اما اکنون باید منتظر ماند و دید که چه تعداد از کاربران به این سرویس وفادار می مانند و چه تعداد دیگر به علاقه قبلی خود باز خواهند گشت.

در هفته های اخیر قابلیت های جدید زیادی به پیام رسان های تلگرام اضافه شده است و بدون شک به زودی شاهد رونمایی از قابلیت های جدید بیشتری خواهیم بود. با توجه به وب سایت MSPoweruser، Pavel Drove; مدیر عامل تلگرام اخیرا چند اطلاعیه مختلف در مورد تبلیغات نمایش داده شده در کانال های بیش از 1000 کاربر منتشر کرده است.

اگر یک یا چند مورد از این کانال ها را دنبال می کنید و تبلیغات را تماشا می کنید. در این صورت، خوشحال می شوید که بدانید تلگرام قصد دارد یک سرویس مبتنی بر اشتراک راه اندازی کند تا این تبلیغات را غیرفعال کند. البته کاربران در صورت عدم تمایل به پرداخت چنین هزینه ای همچنان می توانند تبلیغات را مشاهده کنند. با این حال، چنین گزینه ای به زودی در دسترس مصرف کنندگان قرار خواهد گرفت.

مدیر اجرایی تلگرام در بیانیه‌ای گفت: «ما کار روی توسعه این ویژگی جدید را آغاز کرده‌ایم و مشتاقانه منتظر راه‌اندازی آن در ماه جاری هستیم. این سرویس در قالب یک اشتراک ارزان در اختیار کاربران قرار می گیرد و این امکان را به آنها می دهد که هرگز تبلیغات رسمی در کانال ها را مشاهده نکنند و در عین حال مستقیماً از روند توسعه تلگرام پشتیبانی می کنند.

 

علاوه بر این، مدیر عامل تلگرام اعلام کرد که دارندگان کانال های بزرگ می توانند تبلیغات رسمی در کانال خود را برای همه کاربران غیرفعال کنند. این شرکت در حال حاضر در حال ارزیابی شرایط اقتصادی برای رسیدن به این هدف است. نحوه عملکرد این ویژگی هنوز مشخص نیست. اما تلگرام اعلام کرده است که تبلیغ‌کنندگان به زودی می‌توانند یک تبلیغ نامرئی در کانال مورد نظر خود قرار دهند و در صورتی که کاربر برای عدم نمایش آن تبلیغ پرداخت کند، هیچ محتوای تبلیغاتی در کانال قابل مشاهده نخواهد بود.

از آنجایی که تلگرام همچنان در حال توسعه این ویژگی برای ارائه آن به مشتریان است. بنابراین هنوز قیمت خرید اشتراک اعلام نشده است. پس از آماده شدن سرویس برای اجرا، مطمئناً جزئیات بیشتری در مورد قیمت منتشر خواهد شد.

تلگرام به زودی سرویس اشتراک خود را برای حذف تبلیغات راه اندازی می کند. اولین بار در اخبار فناوری و موبایل ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.