منو سایت

  • خانه
  • تلاش های چین برای مبارزه با اعتیاد به قمار در نهایت درآمد اپل و گوگل را کاهش می دهد

تلاش های چین برای مبارزه با اعتیاد به قمار در نهایت درآمد اپل و گوگل را کاهش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

اگر از طرفداران بزرگ بازی های ویدئویی موبایل هستید ؛ در این مورد ، چین مکان مناسبی برای زندگی نیست. در اواخر ماه گذشته ، این کشور قوانین سختگیرانه جدیدی را تصویب کرد. این قوانین زمان بازی کودکان زیر 18 سال را در هفته به شدت محدود می کند.

قانون جدید توسط دفتر ملی مطبوعات و انتشارات چین اعلام شد ، بر اساس آن مدت بازی های ویدئویی افراد زیر 18 سال به 1 ساعت در روز و بین 8 تا 21 ساعت در آخر هفته و تعطیلات رسمی محدود می شود.

دولت چین مجوز بازیهای جدید App Store و Google Play Store را برای کاهش اعتیاد به قمار برای نوجوانان تعلیق کرد

قانون جدید محدودیت های جدی را بر گذشته اعمال می کند. طبق قوانین وضع شده در سال 2019 ، افراد زیر 18 سال اجازه داشتند در اکثر روزهای هفته به مدت 1 ساعت بازی های ویدئویی انجام دهند. دانیال احمد ؛ یک تحلیلگر ارشد در Niko Partners گفت: “در حال حاضر ، بیش از 110 میلیون کودک خردسال در چین بازی های ویدئویی انجام می دهند و انتظار می رود محدودیت های جدید باعث کاهش تعداد گیمرها و زمان صرف بازی و بودجه ای که برای آنها صرف می شود ، شود.” منطقه باید توسط افراد زیر 18 سال کاهش یابد. “

دولت چین روند اعطای مجوز به نوجوانان برای مبارزه با اعتیاد به بازی های ویدئویی را به طور موقت متوقف کرد

یک روزنامه دولتی قبلی مقاله ای را در زمینه مقایسه بازی های ویدئویی با مواد مخدر منتشر کرد. این نظریه بعداً حذف شد و مقاله مورد تجدید نظر قرار گرفت. به گفته دانیل احمد ، 720 میلیون گیمر در چین زندگی می کنند و 110 میلیون نفر از آنها زیر 18 سال سن دارند. دفتر مطبوعات و انتشارات ملی در بیانیه ای اعلام کرد: اعتیاد به قمار بر تحقیقات انسانی و زندگی عادی تأثیر گذاشته و بسیاری از والدین را در ناامیدی به سر می برد.

روزنامه South China Morning Post امروز اعلام کرد که چین مجوز بازی های ویدئویی را متوقف کرده است. عناوین بازی های تعلیق شده را می توانید در صف مجوزهای آنلاین مشاهده کنید. این بازی ها همچنین شامل عناوین موجود در App Store است. نهادهای نظارتی چین تصمیم گرفته اند که پروانه لازم برای صدور مجوز را متوقف کنند.

به گفته وب سایت AppleInsider ، منابع خبری در این جلسه اعلام کردند که همه چیز به حالت تعلیق درآمده است. به گفته یکی از منابع ، نهادهای نظارتی مجوز بازی های ویدئویی را متوقف کرده اند. زیرا آنها معتقدند که روند تصویب عناوین جدید بازی ها در 6 ماه اول امسال نهایی شده است. اگرچه این اقدام موقت به نظر می رسد. اما یک منبع خبری گفت که دولت چین قصد دارد مقررات جدید را به طور نامحدود اجرا کند.

مقامات چینی امیدوارند وابستگی این کشور به بازی های ویدئویی کاهش یابد و دولت چین معتقد است که کاهش تعداد بازی های جدید موجود به تحقق این هدف کمک می کند. منبع خبری دیگری مدعی است که نهادهای نظارتی چین روند صدور مجوز بازی های ویدئویی جدید را متوقف کرده اند تا فرصت کافی برای ارائه برنامه ای روان و موفق برای کاهش اعتیاد به بازی های ویدئویی در این کشور فراهم شود.

ممنوعیت های قبلی مجوز بازی های ویدئویی در چین باعث کاهش درآمد App Store و Play Store شده است

بین مارس و دسامبر 2018 ، نهادهای نظارتی چین از صدور مجوز برای همه بازی های ویدئویی خودداری کردند. ماه گذشته ، این کشور از صدور مجوز برای همه بازی های ویدئویی خودداری کرد. در حالی که محدودیت های قبلی برای بازی های ویدئویی 9 ماه به طول انجامید. با این حال ، هیچ جزئیاتی در مورد زمان محدودیت های فعلی منتشر نشده است.

چین به توسعه دهندگان بازی های ویدئویی نیاز دارد تا مجوز رسمی دولت را دریافت کنند. در حالی که فروشگاه های برنامه های Android مانند فروشگاه Google Play فرایند صدور مجوز را در سال 2016 آغاز کردند ؛ اما Apple App Store تا سال گذشته نیازی به مجوز برنامه نویس نداشت. هنگامی که چین مجوز بازی های ویدئویی را در بیشتر سال 2018 متوقف کرد ؛ تیم کوک ؛ مدیرعامل اپل و لوک مسترینگ ؛ مدیر مالی شرکت به پیامدهای مالی این اقدام بر درآمد App Store اشاره کرد.

در پی از سرگیری روند صدور مجوز بازی های ویدئویی توسط دولت چین ، مدیران اپل اعلام کردند نگرانی های این شرکت در مورد درآمد فروشگاه برنامه کاهش یافته است. حرکت اخیر برای کاهش اعتیاد به بازی های ویدئویی باعث کاهش درآمد Apple App Store و Google Play Store می شود. اما عواقب چنین تصمیمی بر شرکت های چینی بازی های ویدئویی مانند Tencent و NetEase نیز تأثیر خواهد گذاشت.

رسانه های دولتی چین هنوز نگران تلاش های اخیر نهادهای نظارتی چینی برای دور نگه داشتن نوجوانان از آنچه سرگرمی های اعتیاد آور آن ها معتقدند هستند. آنها خبری منتشر نکردند.

اقدامات چین برای مبارزه با اعتیاد به قمار در نهایت درآمد اپل را کاهش می دهد و گوگل برای اولین بار در زمینه فناوری و اخبار تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.