• خانه
  • اخبار
  • تعداد موارد آبله میمون در ایالات متحده به 1470 رسید. CDC می گوید موارد بیشتری در راه است و ما واکسن ها را تمام می کنیم

تعداد موارد آبله میمون در ایالات متحده به 1470 رسید. CDC می گوید موارد بیشتری در راه است و ما واکسن ها را تمام می کنیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تعداد موارد آبله میمون در ایالات متحده به 1470 رسید. CDC می گوید موارد بیشتری در راه است و ما واکسن ها را تمام می کنیم


یک ویال واکسن آبله میمون توسط یک متخصص پزشکی در یک محل واکسیناسیون در دفاتر Northwell Health در Cherry Grove در جزیره آتش، نیویورک، در 13 ژوئیه 2022 نمایش داده می شود.

بزرگنمایی / یک ویال واکسن آبله میمون توسط یک متخصص پزشکی در یک محل واکسیناسیون در دفاتر Northwell Health در Cherry Grove در جزیره آتش، نیویورک، در 13 ژوئیه 2022 نشان داده شد (اعتبار: گتی | جیمز کربن)

موارد ابتلا به آبله میمون در ایالات متحده در این هفته به 1470 نفر رسید و مقامات فدرال روز جمعه گفتند که انتظار دارند در بحبوحه آزمایشات گسترده، انتقال مداوم جامعه و کمبود مداوم واکسن، این تعداد همچنان افزایش یابد. این به روز رسانی فدرال در حالی منتشر می شود که مقامات با انتقادهای فزاینده ای در مورد نحوه رسیدگی به شیوع این بیماری مواجه هستند و کارشناسان نگرانند که ممکن است برای مهار این ویروس خیلی دیر شده باشد.

به طور کلی، شیوع آبله میمون چندملیتی در مجموع نزدیک به 13000 مورد بود که بیشترین موارد در اسپانیا (2835)، آلمان (1859) و بریتانیا (1856) بود. ایالات متحده اکنون در رتبه چهارم جهان قرار دارد. اما او به طور بالقوه می تواند به سرعت از طریق رتبه ها صعود کند.

روشل والنسکی، مدیر مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌های ایالات متحده، روز جمعه در یک نشست خبری گفت: «ما انتظار داریم در هفته‌های آینده موارد ابتلا به این بیماری افزایش یابد. والنسکی سه دلیل را بیان کرد که چرا آنها انتظار افزایش پیش رو دارند.

خواندن 7 پاراگراف باقی مانده | نظرات