• خانه
  • اخبار
  • تسلا کارمندی را که ویدیوهایی در مورد یک تصادف تمام عیار در یوتیوب منتشر کرده بود، اخراج کرد

تسلا کارمندی را که ویدیوهایی در مورد یک تصادف تمام عیار در یوتیوب منتشر کرده بود، اخراج کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تسلا کارمندی را که ویدیوهایی در مورد یک تصادف تمام عیار در یوتیوب منتشر کرده بود، اخراج کرد


نمایی از داخل خودروی تسلا درست قبل از برخورد با تیری که به نظر می رسد مسیر خودرو را از مسیر دوچرخه جدا می کند.

بزرگنمایی / تسلا با خودگردانی کامل فعال، درست قبل از برخورد با قطب در سن خوزه. (اعتبار: AI Addict)

جان برنال، کارمند سابق تسلا، می‌گوید که به دلیل انتشار ویدئوهایی در یوتیوب درباره نسخه بتا تسلا کامل خودران (FSD) اخراج شد. او حدود یک سال است که فیلم می سازد. برنال می‌گوید تسلا همچنین دسترسی خود را به نسخه بتا FSD در تسلا مدل 3 2021 که او دارد قطع کرده است.

اخراج و قطع شدن نسخه بتا مدت کوتاهی پس از ارسال ویدیویی برنال در 4 فوریه از یک تصادف جزئی رخ داد که در آن تسلای او به قطبی برخورد کرد که به نظر می‌رسید کمربند را از یک مسیر دوچرخه در سن خوزه جدا می‌کرد. در یک ویدیوی بعدی در 7 فوریه، که تجزیه و تحلیل فریم به فریم این برخورد را ارائه می‌دهد، برنال گفت: «هرچقدر هم که این حادثه خفیف بود، این اولین برخورد بتای FSD بود که توسط دوربین ثبت شد که غیرقابل انکار است. “

برنال در جدیدترین ویدیوی دیروز خود گفت: “من در ماه فوریه توسط تسلا اخراج شدم و دلیل آن را یوتیوب می‌دانم – حتی اگر آپلودهای من برای وسیله نقلیه شخصی من، خارج از زمان شرکت یا دارایی، با نرم افزاری که برای آن پول پرداخت کرده ام باشد.” کانال برای معتاد به هوش مصنوعی. برنال اعلانی دریافت کرده است مبنی بر اینکه دسترسی کامل او به نسخه آزمایشی خودران «بر اساس آخرین اطلاعات رانندگی شما» غیرفعال شده است. اما به نظر می رسد این توضیح منطقی نبود، زیرا او گفت: «وقتی صبح اخراج شدم، به دلیل استفاده نادرست از وسیله نقلیه ام سکته صفر نداشتم.

10 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات