• خانه
  • اخبار
  • تسلا مدعی است که SEC برای سرکوب انتقادات از دولت، ایلان ماسک را مورد آزار و اذیت قرار می دهد

تسلا مدعی است که SEC برای سرکوب انتقادات از دولت، ایلان ماسک را مورد آزار و اذیت قرار می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تسلا مدعی است که SEC برای سرکوب انتقادات از دولت، ایلان ماسک را مورد آزار و اذیت قرار می دهد


ایلان ماسک در حالی که از دادگاه دور می شود با خبرنگاران صحبت می کند.

بزرگنمایی / ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، در هنگام خروج از دادگاه فدرال نیویورک در روز پنج‌شنبه، 4 آوریل 2019، با اعضای رسانه صحبت می‌کند. قاضی ناحیه ایالات متحده، آلیسون ناتان، افکار اولیه خود را به عنوان وکلای SEC تلگراف کرد و ایلان ماسک استدلال‌های خود را مبنی بر اینکه آیا شرکت تسلا ارائه کرد. مدیرعامل باید به توئیت هایی که آژانس می گوید نقض توافق قبلی است، بی احترامی شود. (اعتبار: گتی ایماژ | بلومبرگ)

ایلان ماسک، وکیل و مدیرعامل تسلا، امروز در دادخواستی گفت که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده، شرکت خودروسازی و ماسک را مورد آزار و اذیت قرار می دهد تا انتقادات وی از دولت را ساکت کند. نامه‌ای سه صفحه‌ای از وکیل الکس اسپیرو به قاضی ناحیه ایالات متحده، آلیسون ناتان در نیویورک، می‌گوید که SEC در حال «تسلیح» قرارداد 2018 است، که در آن تسلا و ماسک موافقت کردند تا 20 میلیون دلار جریمه بپردازند تا شکایت کمیسیون مستقل انتخابات مبنی بر اینکه «ماسک» توئیت های گمراه کننده در مورد خصوصی سازی تسلا باعث جهش قیمت سهام شد و منجر به اختلالات قابل توجهی در بازار شد.

این توافق همچنین تسلا را ملزم می کند که کنترل اظهارات ماسک در رسانه های اجتماعی را اعمال کند. ماسک در توییتر گفت که برای خصوصی کردن تسلا با قیمت 420 دلار برای هر سهم، بودجه ارائه شده است، اما کمیسیون بورس و اوراق بهادار طی دادخواستی اعلام کرد که ماسک حتی در مورد شرایط کلیدی معامله، از جمله قیمت، صحبت نکرده است. برخی از منابع بالقوه بودجه.”

در نامه امروز آمده است که کمیسیون بورس و اوراق بهادار در حال تسلیح حکم رضایت، استفاده از آن برای ساکت کردن و آزار و اذیت آقای ماسک و تسلا است، در حالی که دستور دادگاه برای انتقال 40 میلیون دلاری که هنوز در اختیار دارد نادیده گرفته شده است. در حالی که سهامداران تسلا همچنان منتظر هستند. بدترین چیز این است که به نظر می رسد SEC آقای ماسک و تسلا را برای تحقیقات بی رحمانه هدف قرار داده است، زیرا آقای ماسک همچنان منتقد صریح دولت است. به نظر می‌رسد که تلاش‌های عظیم SEC به‌جای اجرای قوانین عمومی قابل اجرا به شیوه‌ای بی‌طرفانه، برای کاهش استفاده از حقوق خود تحت اصلاحیه اول محاسبه شده است.»

14 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات