• خانه
  • اخبار
  • تسلا به طرز ماهرانه ای کاربران باتری خود را برای کاهش تقاضای شبکه متحد می کند

تسلا به طرز ماهرانه ای کاربران باتری خود را برای کاهش تقاضای شبکه متحد می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تسلا به طرز ماهرانه ای کاربران باتری خود را برای کاهش تقاضای شبکه متحد می کند


تصویر باتری نصب شده روی دیوار خانه.

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: تسلا)

هفته گذشته، تسلا برنامه ای را برای دارندگان محصولات باتری خانگی خود در کالیفرنیا اعلام کرد. در شرکت ثبت نام کنید و بخشی از چیزی خواهید شد که شرکت آن را “نیروگاه مجازی” می نامد. شما می توانید از باتری خود برای پایدار نگه داشتن شبکه در طول دوره های تقاضای بالا و جبران الکترون ها به خوبی استفاده کنید.

در حالی که این می تواند باعث شود که تصاویر باتری های Powerwall در سراسر ایالت در هنگام بحران برق را به شبکه ارسال کنند، به نظر نمی رسد در اینجا اتفاق بیفتد. در عوض، باتری‌ها در برنامه‌ای شرکت خواهند کرد که برای کاهش تقاضا طراحی شده است، که احتمالاً این شرکت با استفاده از باتری برای پاسخگویی به بخشی از تقاضای خانه صاحب باتری انجام می‌دهد. این یک روش هوشمندانه برای صاحبان خانه است تا از برنامه ای استفاده کنند که در غیر این صورت به کاربران تجاری محدود می شود.

این یک اورژانس است

اعلامیه تسلا در مورد این برنامه می گوید که این بخشی از شرکت گاز و الکتریک اقیانوس آرام (برنامه کاهش بار اضطراری مستقر در کالیفرنیا PG&E) خواهد بود که در بخش بعدی به آن خواهیم پرداخت. اکنون به این خواهیم پرداخت که شرکت کنندگان در پایان چه خواهند کرد.

9 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات