• خانه
  • اخبار
  • تست OLED 3600 ساعته نینتندو سوییچ به نقطه پایانی رسیده است

تست OLED 3600 ساعته نینتندو سوییچ به نقطه پایانی رسیده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تست OLED 3600 ساعته نینتندو سوییچ به نقطه پایانی رسیده است


تست OLED 3600 ساعته نینتندو سوییچ به نقطه پایانی رسیده استبهترین ایده، اما حداقل یک آزمایشگر حیات وحش دریافته است که ساعت های زیادی طول می کشد تا صفحه نمایش تحت تاثیر منفی قرار بگیرد.

بزرگنمایی / ادامه دهید، سوئیچ OLED خود را به طور مداوم برای 3000 ساعت و بیشتر روشن بگذارید. ممکن است نباشد بهترین ایده، اما حداقل یک آزمایشگر حیات وحش دریافته است که ساعت های زیادی طول می کشد تا صفحه نمایش تحت تأثیر منفی قرار گیرد. (اعتبار: اوریش لاوسون)

برای بسیاری از طرفداران نینتندو، انتشار Switch OLED در پایان سال 2021 یک ارتقاء خوشایند بود که صفحه نمایش بزرگتر و رنگ های غنی تری را ارائه می کرد. اما برخی از مردم نگران بودند که این شرکت به دلیل ترس از حفظ تصویر یا سوزاندن مستقیم تصویر، یک پنل OLED را روی یک سیستم قابل حمل نصب کند.

خوشبختانه، پیش‌آزمایش سوئیچ OLED من، که شامل ساعت‌ها آزمایش تصاویر ثابت زلدا بود، نمادهای قلب زلدا را برای همیشه روی صفحه نسوخت و آزمایش‌های حکایتی ماه‌ها بعد مثبت به نظر رسید. اما اگر به اندازه کافی اطمینان بخش نباشد چه؟ اگر به یک آزمایش شدید نیاز دارید تا بفهمید که پنل‌های سامسونگ در کنسول‌های Switch OLED تا چه اندازه در برابر انواع سوزاندن و حفظ تصویر مقاومت می‌کنند؟

از چشمان ولف دیده می شود

روزی که سیستم راه اندازی شد، منتقد فنی یوتیوب و مجری توییچ باب “WulffDen” Wulff آزمایشی را آغاز کرد تا در نهایت به این سوال پاسخ دهد و پنج ماه بعد آخرین ویدیوی مجموعه خود را در این زمینه منتشر کرد. کنسولی که او آزمایش کرد، تحت یک آزمایش شدید قرار گرفت که گیمرهای معمولی هرگز در آن جا نمی‌افتند، برای نمایش به 3600 ساعت نمایش تقریباً مداوم تصویر نیاز داشت. انواع علائم سوختن OLED

7 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات