• خانه
  • اخبار
  • تریلر Return to Monkey Island شامل Guybrush «شناور و ناشناخته» است

تریلر Return to Monkey Island شامل Guybrush «شناور و ناشناخته» است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تریلر Return to Monkey Island شامل Guybrush «شناور و ناشناخته» است


زمانی که ران گیلبرت و دیو گروسمن در ماه آوریل با آرس صحبت کردند، اندکی پس از اعلام غافلگیر کننده توسط بازگشت به جزیره میمون هاآنها آماده بحث در مورد جزئیات تاریخچه فرنچایز نبودند انتقام لوچاک. با این حال، امروز، تریلر جدید و مواد بازاریابی برای بازی، اولین نکاتی را به ما می دهد که خود Guybrush Threepwood می گوید: «داستانی در مورد زمانی است که من بالاخره راز جزیره میمون ها را کشف کردم» (و اولین اشاره به نسخه ای از بازی سوئیچ که منحصر به کنسول خواهد بود).

طبق وب‌سایت رسمی بازی، «سال‌های زیادی می‌گذرد» از آخرین درگیری گایبراش با دزدان دریایی زامبی، لچاک و «گیبراش خودش شناور و ناراضی است» زیرا «جزیره غوغا» رو به وخامت گذاشت. علاقه عشقی الین مارلی «تمرکز او را از مدیریت منحرف کرد» در حالی که کاپیتان مدیسون «مدرن و جوان» و خدمه دزدان دریایی او «گارد قدیمی را از قدرت کنار زدند». در همین حال، استن فروشنده شیدایی به دلیل “جرایم بازاریابی” زندانی شده است، که می توانید در یک مکالمه تعاملی در وب سایت بازی درباره آنها اطلاعات بیشتری کسب کنید (چیزی “غیر قابل تعویض” ممکن است نقش داشته باشد …).

همه این شخصیت‌ها و سایر شخصیت‌ها در تریلر ظاهر می‌شوند که شامل نشانه‌هایی از کشتی‌های درون کشتی و بسیاری از مبارزات شمشیر است (هیچ نشانه‌ای از توهین در نبرد با شمشیر در تریلر وجود ندارد، اما باید تصور کنیم که برخی از آن‌ها را خواهیم دید). در پس زمینه صحنه هایی که خراش های فراوانی را برای Guybrush نشان می دهد، اشاره کوتاهی نیز وجود دارد که Elaine ممکن است در نقطه ای از بازی بازی کند.

3 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات