• خانه
  • اخبار
  • تریلر: Prey سری Predator را در مناظر جدید کمان و تیری قرار می دهد

تریلر: Prey سری Predator را در مناظر جدید کمان و تیری قرار می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تریلر: Prey سری Predator را در مناظر جدید کمان و تیری قرار می دهد


تریلر: Prey سری Predator را در مناظر جدید کمان و تیری قرار می دهدطعمه. “>

بزرگنمایی / من تقریباً مطمئن هستم که این Predator in the Mist است که برای نبرد در یک فیلم جدید ماقبل تاریخ آماده است غارت کردن. (اعتبار: 20th Century Studios)

تعدادی تریلر علمی تخیلی و فانتزی جدید برای فیلم‌های بلند روز سه‌شنبه منتشر شد که انتظار می‌رود تا پایان تابستان امسال روی پلتفرم‌های استریم عرضه شوند. در حالی که اکثر آنها با کمک مهربانی برند Netflix Geeked ارائه می شوند، بزرگترین آنها احتمالاً از استودیو قرن بیستم می آید، بیشتر به این دلیل که شامل خرید بسیار مورد نیاز برای درنده سلسله.

غارت کردن تریلر اولین فیلم

غارت کردن، که قرار است به طور انحصاری در Hulu در تاریخ 5 آگوست عرضه شود، نامگذاری این سری را تغییر می دهد تا مشخص شود که جانور بیگانه مورد علاقه ما اکنون در دید تیر و کمان یک شکارچی بی حوصله است. از نظر جدول زمانی، این فیلم واجد شرایط «پیش تاریخ» است زیرا به قرن هجدهم آمریکا برمی‌گردد و کومانچ‌هایی را نشان می‌دهد که ظاهراً هنوز زندگی خود را با مهاجمان مستعمره تغییر نداده‌اند. تریلر، بازیگر امبر میدتاندر را به عنوان یک نقش اصلی آشکار معرفی می‌کند و نشان می‌دهد که او اولین کسی است که در قبیله خود Predator را پیدا می‌کند. شخصیت او، نارو، تقریباً در یک شکار خرس سردرگم کشته می شود، اما در آخرین ثانیه خرس توسط یک حریف بسیار قدرتمندتر عقب نشینی می کند.

نبردها و تعقیب و گریزهای وحشتناک تریلر به برتری آشکار فناوری Predator نسبت به رقبای Comanche اشاره می کند، زیرا با مناظر لیزری مادون قرمز به یک کمان تقسیم شده پاسخ می دهد و چند سنگر زیرزمینی ایجاد می کند. شبه نظامیان قفقازی برای مدت کوتاهی با تفنگ های مناسب سن ظاهر می شوند، اما تریلر نشان می دهد که آنها قهرمان داستان نیستند. در عوض، تسلط نارو بر سلاح‌ها و تله‌های کومانچی می‌تواند به او مزیتی در محافظت از برادرانش در برابر یک نیروی بیگانه گیج‌کننده بدهد.

9 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات