• خانه
  • اخبار
  • تریلر Clerks III: The Jersey Geek Trilogy Goes Meta in 2-Night Cinema

تریلر Clerks III: The Jersey Geek Trilogy Goes Meta in 2-Night Cinema

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تریلر Clerks III: The Jersey Geek Trilogy Goes Meta in 2-Night Cinema


تریلر Clerks III: The Jersey Geek Trilogy Goes Meta in 2-Night Cinemaمنشیان III به نظر می رسد تولید مشترک باشد.”>

بزرگنمایی / فیلم جدید منشیان III به نظر می رسد تولید مشترک باشد. (اعتبار: Lionsgate)

پس از سال‌ها توسعه، خنده‌دارترین فیلم‌های دهه 90 سرانجام در سپتامبر امسال به سینماها بازمی‌گردند. کوین اسمیت، نویسنده و کارگردان، اولین نگاهی به این فیلم را فاش کرده است منشیان III در روز چهارشنبه از طریق یک تریلر دو دقیقه ای، اما برای اینکه دقیقاً چه زمانی و کجا می توانید این فیلم بلند را تماشا کنید، باید به برخی از چاپ های دقیق نگاه کنید.

بازیگران اصلی در سال 2006 معرفی شدند کارمندان دوم به نیوجرسی امروزی بازمی گردد، یک بار دیگر به ساختمانی که هم یک فروشگاه رفاه و هم یک فروشگاه اجاره ویدیو را در خود جای داده است، نقل مکان کرد. دومی حداقل با دنیای مدرن پخش ویدئو سازگار شده است، با یک نشانگر غول پیکر “THC” که به شدت روی تابلوی اصلی چسبانده شده است – و جِی (جیسون میوس) و سایلنت باب (اسمیت) که در جلوی آن قرار دارند، خوب به نظر می رسند. از این یک ویترین برای مقداری دلیل. اما زمان با رندال (جف اندرسون) مهربان نیست، زیرا تریلر نشان می‌دهد که او دچار حمله قلبی شده و زندگی تمام روز را در تماشای فیلم زیر سوال می‌برد.

“من چی هستم، یک هک؟”

یک ترس جدی سلامتی زندگی دانته و رندال را متزلزل می کند.

یک ترس جدی سلامتی زندگی دانته و رندال را متزلزل می کند. (اعتبار: Lionsgate)

دوست دیرینه‌اش دانته (برایان اوهالوران) در اورژانس به او اشاره می‌کند: «همیشه فکر می‌کردم می‌توانی یک فیلم عالی بسازی». این دو سپس بقیه تریلر را صرف تلاش برای تولید فیلم در مغازه‌های همسایه‌ای می‌کنند که در آن کار می‌کنند، ظاهراً با کمک یک جفت گوت که جدیداً در سری‌ها کار می‌کنند. این دو تازه کار می پرسند فیلم در مورد چیست، فقط به آنها می گویند: “این درباره او است که اینجا کار می کند.” یک گوت با قاطعیت پاسخ می دهد: “متا.”

خواندن 5 پاراگراف باقی مانده | نظرات