• خانه
  • اخبار
  • ترکلی در خارج از زندان، پلتفرمی با پشتوانه رمزنگاری «کشف داروی Web3» را برنامه ریزی می کند

ترکلی در خارج از زندان، پلتفرمی با پشتوانه رمزنگاری «کشف داروی Web3» را برنامه ریزی می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ترکلی در خارج از زندان، پلتفرمی با پشتوانه رمزنگاری «کشف داروی Web3» را برنامه ریزی می کند


مارتین شکرلی برای نقش خود به عنوان مدیر ارشد فناوری مدیریت سرمایه MSMB فیلمبرداری می کند.

مارتین شکرلی برای نقش خود به عنوان مدیر ارشد فناوری مدیریت سرمایه MSMB فیلمبرداری می کند. (اعتبار: گتی ایماژ)

مارتین شکرلی – مدیر اجرایی مشهور داروسازی سابق که پس از محکومیت کلاهبرداری در سال 2017 از زندان بیرون آمده است – روز دوشنبه آخرین سرمایه گذاری خود را اعلام کرد: ایجاد یک “پلتفورم کشف داروی وب 3” مبتنی بر بلاک چین، که با ارز دیجیتال خودش، MSI معامله می کند. ، با نام مستعار Martin Shkreli Inu.

طبق بیانیه مطبوعاتی منتشر شده در روز دوشنبه، این پلتفرم که هنوز در مراحل اولیه توسعه است، Druglike نام دارد. اهداف این پلتفرم ظاهراً بلند هستند، اما جزئیات بسیار ناقص هستند، و نیات شکرلی قبلاً باعث شک و تردید شده است. همچنین مشخص نیست که آیا این شرکت با ممنوعیت مادام العمر شکرلی از کار در صنعت داروسازی، که ناشی از افزایش ناگهانی و بی رحمانه قیمت 4000 درصدی یک داروی نجات بخش است که او را بدنام کرد، مخالفت خواهد کرد یا خیر.

شرلی، که به عنوان یکی از بنیانگذاران فهرست شده است مواد مخدرمی‌گوید هدف پلتفرم این است که کشف دارو در مراحل اولیه را مقرون به صرفه‌تر و در دسترس‌تر کند. شرلی در بیانیه مطبوعاتی گفت: «دروغنیک موانع را برای کشف مواد مخدر در مراحل اولیه از بین می‌برد، نوآوری را افزایش می‌دهد و به گروه گسترده‌تری از همکاران اجازه می‌دهد تا در جوایز سهیم شوند». جوامع محروم و کم‌توان، مانند جوامعی که بر بیماری‌های نادر یا بازارهای نوظهور متمرکز هستند، نیز از دسترسی به این ابزارها سود خواهند برد.»

خواندن 7 پاراگراف باقی مانده | نظرات