• خانه
  • اخبار
  • تراشه سازان برای برخی از حمایت های دولت آمریکا رقابت می کنند

تراشه سازان برای برخی از حمایت های دولت آمریکا رقابت می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تراشه سازان برای برخی از حمایت های دولت آمریکا رقابت می کنند


کارگرانی که کت و شلوار اتاق تمیز می پوشند، عملیات رسوب شیمیایی را در تاسیسات تولید نیمه هادی GlobalFoundries در مالت، نیویورک نظارت می کنند.  کارخانه‌های نیمه‌رسانا به نقطه کانونی تبدیل شده‌اند، زیرا بهبود اقتصادی پس از همه‌گیری در مناطقی به دلیل کمبود برخی از قطعات الکترونیکی حیاتی مورد نیاز کند شده است.

بزرگنمایی / کارگرانی که کت و شلوار اتاق تمیز می پوشند، عملیات رسوب شیمیایی را در تاسیسات تولید نیمه هادی GlobalFoundries در مالت، نیویورک نظارت می کنند. کارخانه‌های نیمه‌رسانا به نقطه کانونی تبدیل شده‌اند، زیرا بهبود اقتصادی پس از همه‌گیری در مناطقی به دلیل کمبود برخی از قطعات الکترونیکی حیاتی مورد نیاز کند شده است.

انتظار طولانی برای تصویب قانونی برای تقویت موقعیت ایالات متحده در تولید جهانی نیمه هادی ها تقریباً به پایان رسیده است. نبرد بین شرکت ها برای بدست آوردن میلیاردها دلاری که آزاد می کند تازه شروع شده است.

مجلس نمایندگان هفته گذشته از سنا در تصویب قوانین گسترده ای برای مقابله با ظهور چین به عنوان یک قدرت فناوری، از جمله 52 میلیارد دلار کمک مالی برای حمایت از ساخت تراشه های پیشرفته و تحقیق و توسعه در ایالات متحده پیروی کرد. این قانون که هنوز به قانون امضا نشده است، حدود 24 میلیارد دلار اعتبار مالیاتی سرمایه‌گذاری بیشتری را برای سازندگان تراشه باز می‌کند و به آنها اجازه می‌دهد تا 25 درصد از هزینه کارخانه‌ها یا کارخانه‌های جدید را در مقابل سود سال اول خود حذف کنند.

پت گلسینگر، مدیر اجرایی اینتل، گفت که این اقدام ممکن است “مهم ترین بخش سیاست صنعتی” در ایالات متحده از زمان جنگ جهانی دوم باشد. این برنامه برای معکوس کردن کاهش سهم ایالات متحده از تولید تراشه جهانی به 10 درصد از 38 درصد در سال 1990 طراحی شده است.

خواندن 16 پاراگراف باقی مانده | نظرات