• خانه
  • اخبار
  • تجزیه و تحلیل: معاملات NFT GameStop در هفته اول در بازار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل: معاملات NFT GameStop در هفته اول در بازار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تجزیه و تحلیل: معاملات NFT GameStop در هفته اول در بازار کاهش می یابد


اگر تجارت NFT GameStop شروع به کار کند "به ماه" حجم معاملات کلی پلتفرم تاکنون در مسیر اشتباهی حرکت کرده است…

بزرگنمایی / اگر قرار است تجارت NFT GameStop “به ماه برود”، حجم معاملات کلی پلتفرم تا کنون در مسیر اشتباهی قرار دارد.

هفته گذشته، زمانی که Ars اولین روز فروش NFT را در بازار رمزنگاری بسیار تبلیغ شده GameStop تجزیه و تحلیل کرد، برخی از تقویت‌کنندگان به سرعت پیشنهاد کردند که این فقط یک نقطه شروع است و با گذشت زمان و کشف افراد بیشتری از معامله، علاقه و حجم معاملات افزایش می‌یابد. سکو. با این حال، در هفته اول بازار، به نظر می رسد که علاقه به تجارت GameStop NFT در مقایسه با عملکرد روز عرضه کاهش یافته است.

تجزیه و تحلیل انحصاری Ars از بازار GameStop NFT اکنون نشان می دهد که این بازار در هفته اول حدود 5254 ETH در کل حجم معاملات خود (به ارزش حدود 7.8 میلیون دلار با نرخ ارز فعلی) مسئول بوده است. این به طور متوسط ​​حدود 750 ETH در روز (1.117 میلیون دلار) در کل حجم معاملات است. GameStop برای تمام این تراکنش ها 2.25 درصد کارمزد دریافت می کند که به طور متوسط ​​16.9 ETH (25113 دلار) در روز درآمد مستقیم شرکت را نشان می دهد. به طور کلی، شش مجموعه از بیش از 300 مجموعه پلتفرم مسئول اکثر این حجم معاملات هستند.

(توجه: قیمت‌های همیشه نوسان ETH از سه‌شنبه گذشته، زمانی که Ars تجزیه و تحلیل بازار خود را در روز راه‌اندازی انجام داد، حدود 38 درصد افزایش یافته است. مگر اینکه خلاف آن ذکر شده باشد، ما در حال حاضر در زمان نوشتن از قیمت لحظه ای 1488.06 دلاری فعلی ETH استفاده می‌کنیم – برای تبدیل‌ها در اینجا، اگرچه معاملات در اوایل هفته احتمالاً با نرخ‌های پایین‌تر USD/ETH انجام شده است.)

خواندن 9 پاراگراف باقی مانده | نظرات