• خانه
  • اخبار
  • تجزیه و تحلیل مجدد فسیل ها نشان می دهد که از اولین شاخه های مهره داران است

تجزیه و تحلیل مجدد فسیل ها نشان می دهد که از اولین شاخه های مهره داران است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تجزیه و تحلیل مجدد فسیل ها نشان می دهد که از اولین شاخه های مهره داران است


بله، این آبشش های این حیوان کامبرین است.

بزرگنمایی / بله، این آبشش های این حیوان کامبرین است. (اعتبار: Dinghua Yang)

از آنجایی که ما عضوی از این گروه هستیم، به راحتی می توان مهره داران را به عنوان اوج تکامل مشاهده کرد، گروهی که علاوه بر خود قادر به تولید خفاش، پرندگان و نهنگ های غول پیکر هستند. اما وقتی مهره داران برای اولین بار تکامل یافتند، چیزی جز یک چیز مطمئن بودند. آنها از گروهی که در گل و لای زندگی می کردند و نیازی به تشخیص بالا از پایین یا چپ از راست نداشتند جدا شدند و در نهایت یک طناب عصبی سازمان یافته را از دست دادند. نزدیک‌ترین بستگان غیر مهره‌دار ما یک طناب عصبی را بازسازی کردند (به طور طبیعی در سمت اشتباه بدن) اما نمی‌توانستند با ظرافت‌هایی مانند اسکلت آزارشان بدهند.

اینکه مهره‌داران دقیقاً چگونه از این موضوع پدید آمده‌اند، مشخص نیست، و فقدان احتمالی اسکلت در اجداد نزدیک ما به ما کمک کرده است که فسیل‌های زیادی برای روشن کردن چیزها در اختیار نداریم.

اما در شماره روز پنج‌شنبه مجله Science، محققان برخی فسیل‌های معمایی را که به دوره کامبرین بازمی‌گردد، دوباره ارزیابی کردند و چندین بحث در مورد اینکه دقیقاً چیستند را حل کردند. یونانوزوییک وجود داشت پاسخ‌ها شامل ساختارهای غضروفی می‌شود که از آبشش‌ها پشتیبانی می‌کنند و یک اجداد احتمالی چیزی که فک پایین ما شد. در این روند، آنها این را نشان می دهند یونانوزوییک احتمالاً اولین شاخه درخت مهره داران هستند.

خواندن 14 پاراگراف باقی مانده | نظرات