• خانه
  • اخبار
  • تجزیه و تحلیل: بازار NFT GameStop در روز اول تنها 45 هزار دلار برای این شرکت به ارمغان آورد

تجزیه و تحلیل: بازار NFT GameStop در روز اول تنها 45 هزار دلار برای این شرکت به ارمغان آورد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تجزیه و تحلیل: بازار NFT GameStop در روز اول تنها 45 هزار دلار برای این شرکت به ارمغان آورد


در GameStop است "قدرت بازیکن" آیا بازار NFT به خود GameStop قدرتی می دهد؟

بزرگنمایی / آیا بازار NFT «قدرت برای بازیکنان» GameStop قدرتی به خود GameStop می‌آورد؟

بر اساس تجزیه و تحلیل انحصاری Ars، بازار جدید NFT GameStop – که سرانجام پس از ماه‌ها سروصدا و سر و صدا در میان برخی از خرده‌فروش‌ها در روز دوشنبه به صورت بتا راه‌اندازی شد – در 24 ساعت اول کارمزد معامله حدود 45000 دلار را برای خرده‌فروش به ارمغان آورد. در حالی که این درآمد برای شرکتی به اندازه GameStop یک افت حداقلی است، اما به این معنی است که GameStop اکنون به یک بازیگر بزرگ در بازار به سرعت در حال کاهش NFT ها تبدیل شده است.

تجزیه و تحلیل Ars بر اساس داده های در دسترس عموم از صفحه وب Gamestop NFT Market است. تا کنون، این بازار به نزدیک به 54000 NFT منفرد (که بسیاری از آنها در چندین نسخه محدود عرضه می شوند) طبقه بندی شده است که همه آنها بخشی از یکی از حدود 250 مجموعه هستند. مجموع “حجم کل” نمایش داده شده برای این NFT ها – که شامل فروش اولیه توسط سازنده و فروش بعدی توسط خریداران دست دوم می شود – تا بعد از ظهر سه شنبه به حدود 1835 اتریوم (ETH) می رسد (تقریبا 1.98 میلیون دلار با قیمت های فعلی بازار ETH).

GameStop برای همه این تراکنش ها 2.25 درصد کارمزد بازار می گیرد (که عمدتاً مطابق با بازارهای رقابتی است) که با قیمت های فعلی بازار به حدود 44500 دلار تبدیل می شود. پس از در نظر گرفتن هزینه های شبکه کریپتو و هزینه های متغیر حق امتیاز، بقیه حجم فروش به افرادی می رسد که NFT می فروشند.

خواندن 14 پاراگراف باقی مانده | نظرات