• خانه
  • اخبار
  • تایکا وایتی در تریلر فیلم «پرچم ما یعنی مرگ» به اندازه ریش سیاه خنده دار است.

تایکا وایتی در تریلر فیلم «پرچم ما یعنی مرگ» به اندازه ریش سیاه خنده دار است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تایکا وایتی در تریلر فیلم «پرچم ما یعنی مرگ» به اندازه ریش سیاه خنده دار است.


ریس داربی و تایکا وایتی به ترتیب در نقش استید بونت و ریش سیاه در سریال کمدی جدید HBO Max بازی می کنند. پرچم ما یعنی مرگ.

HBO Max تریلر رسمی کامل فیلم را منتشر کرد پرچم ما یعنی مرگکمدی ادواری جدید در پلتفرم استریم، با تصویر مرده بامزه ای از تایکا وایتی در ریش سیاه دزد دریایی بدنام قرن هجدهم.

همانطور که قبلاً نوشتم، سریال در مورد اشرافی است که زندگی راحت خود را رها می کند و به یک “دزد دریایی جنتلمن” تبدیل می شود. حتی بهتر از آن: شخصیت اصلی، استید بونت (با بازی رایس داربی تا حد کمال)، بر اساس یک مرد واقعی است که واقعاً برای مدتی با ریش سیاه کشتی می‌کرد. (شما می توانید کمی در مورد دزد دریایی واقعی اینجا بخوانید و / یا به این قسمت از پادکست فوق العاده History of Footnotes گوش دهید.)

اولین تیزر برای پرچم ما یعنی مرگ ماه گذشته ترک تحصیل کرد و بلافاصله ما را با فرضیه‌اش برای ماهی بیرون از آب جذب کرد. واضح است که بعید است سریال در راه دقت تاریخی تلاش زیادی کند که تصمیم درستی است. به طور کلی، این چیزی شبیه به سریال کمدی دوره ای غیرمعمول Hulu را تداعی می کند. بزرگ، که شخصیت ها و حقایق تاریخی را می گیرد و آنها را زیبا می کند و با یک نابهنگاری عمدی عجیب تکمیل می شود. طبق فرضیه رسمی:

6 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات