• خانه
  • اخبار
  • تاجر برجسته اطلاعات نادرست CINID به جرم پیوستن به شورش کنگره اعتراف کرد

تاجر برجسته اطلاعات نادرست CINID به جرم پیوستن به شورش کنگره اعتراف کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
تاجر برجسته اطلاعات نادرست CINID به جرم پیوستن به شورش کنگره اعتراف کرد


حامیان ترامپ پس از تظاهرات با رئیس جمهور دونالد ترامپ در 6 ژانویه 2021 در واشنگتن دی سی به ساختمان کنگره یورش بردند.

بزرگنمایی / حامیان ترامپ پس از تظاهرات با رئیس جمهور دونالد ترامپ در 6 ژانویه 2021 در واشنگتن دی سی به ساختمان کنگره یورش بردند. (اعتبار: گتی | ساموئل کوروم)

دکتر سیمون گلد، پزشک برجسته ضد واکسن که گروهی را تأسیس کرد که به انتشار اطلاعات نادرست درباره کووید-19 معروف است، روز پنجشنبه به دلیل پیوستن به شورشیانی که در تاریخ 6 ژانویه 2021 به ساختمان کنگره ایالات متحده حمله اجباری کردند، گناهکار خود را پذیرفت.

گلد بنیانگذار پزشکان مرزی آمریکا (AFLDS) است و همه گیری را صرف کم اهمیت جلوه دادن کووید-19، ترویج درمان های اثبات نشده مانند هیدروکسی کلروکین و ایورمکتین، و زیر سوال بردن ایمنی و اثربخشی واکسن های کووید-19 کرد.

طبق اعتراف گناه او، گلد در 6 ژانویه وارد یک منطقه ممنوعه در اطراف ساختمان کنگره شد و به بخشی از جمعیت در درب روتوندا شرقی پیوست. در عریضه آمده است، در آنجا، او درست مقابل یک افسر پلیس ایستاد در حالی که افسر مورد حمله قرار گرفت و روی زمین کشیده شد. اندکی پس از آن، او وارد Rotunda شورشی شد و شروع به صحبت علیه دستورات واکسن COVID-19 و محاصره های تحمیلی توسط دولت کرد، در حالی که یکی از متهمان، جان استرند سخنان او را ضبط کرد. چندین مقام مجری قانون مجبور شدند قبل از اینکه گلد صحبتش را متوقف کند، مداخله کنند، پس از آن او و استرند منطقه را ترک کردند.

5 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات