تاتیانا ماسلانی از فیلم Orphan Black در تریلر She-Hulk: Attorney at Law سبز می شود

تاتیانا ماسلانی از فیلم Orphan Black در تریلر She-Hulk: Attorney at Law سبز می شود


She-Hulk: وکیلبا مشارکت تاتیانا ماسلانی از 17 آگوست در دیزنی + پخش می شود.

مارول اولین تریلر جدیدترین سریال چرخشی خود را منتشر کرد. She-Hulk: وکیل، و به نظر می رسد بسیار سرگرم کننده خواهد بود. جایزه: مارک روفالو دوباره نقش خود را در نقش بروس بنر / هالک بازی می کند و دوباره با She-Hulk، با بازی یتیم سیاه ستاره تاتیانا ماسلانی. مارول همچنین اعلام کرد که تولید آن در آتلانتا آغاز شده است اکوسریال اسپین آف 9 قسمتی با تمرکز بر رهبر گروه های ناشنوایان مایا لوپز (Alakva Cox) که در سال گذشته ارائه شد. نگاه هاوک

کوین فیگی، رئیس استودیو مارول، این سریال را یک “کمدی قانونی نیم ساعته” (با ابرقهرمانان) توصیف کرد و گفت که به دیدن جان بیرن به عنوان یک شخصیت کمیک نزدیک خواهد شد. همین می شود پر شور She-Hulk سریالی که به‌خاطر رویکرد فراداستانی‌اش شناخته می‌شود، که در آن She-Hulk گهگاه دیوار چهارم را خراب می‌کند، از تبلیغات بازرگانی عبور می‌کند و حتی با برن به عنوان نویسنده بحث می‌کند. شخصیت اصلی یکی از اعضای The Avengers، Fantastic Force و SHIELD بود و انتظار می‌رود که She-Hulk در نهایت در فیلم‌های MCU ظاهر شود.

طبق فرضیه رسمی: “She-Hulk: وکیل جنیفر والترز را در حالی دنبال می کند که زندگی پیچیده یک وکیل مجرد 30 ساله را دنبال می کند که او نیز یک هالک ابرقدرت سبز 6 فوتی 7 اینچی است. نقش امیل بلونسکی / The Abomination of 2008 هالک باورنکردنیو بندیکت وانگ برای آخرین بار به نقش ونگ بازخواهد گشت دکتر استرنج در چند جهان جنون. جمیلا جمیل نقش تیتانیا، رقیب فوق العاده قوی SheHulk را بازی می کند. جینجر گونزاگا نقش بهترین دوست والترز را بازی می کند. و رنه الیز گلدزبری نقش آملیا را بازی می کند.

6 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات