• خانه
  • اخبار
  • بیوک الکترا را به عنوان یک SUV الکتریکی در سال 2024 احیا می کند

بیوک الکترا را به عنوان یک SUV الکتریکی در سال 2024 احیا می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بیوک الکترا را به عنوان یک SUV الکتریکی در سال 2024 احیا می کند


مفهوم بیوک Wildcat EV سه چهارم جلوتر است.

بزرگنمایی / این کانسپت برای Buick Wildcat EV برای تولید در نظر گرفته نشده است، اما باید چیزی در مورد اینکه خودروهای برقی آینده Buick Electra ممکن است به ما بگوید. فقط نگاه کنید و تصور کنید که یک جیپ است. (اعتبار: بیوک)

خبر خوب، طرفداران بیوک. بیوک به جای اینکه سرنوشت برندهای سابق جنرال موتورز مانند پونتیاک، ساترن، اولدزموبیل (و همچنین هولدن، ساب، دوو و غیره) را تحمل کند، در حالی که برای طیف خودروهای تمام برقی تا سال 2030 آماده می شود، ارتقا یافته است. خودروهای الکتریکی بیوک نامی از گذشته بیوک خواهد داشت، زیرا این برند نام Electra را احیا می کند.

اولین بیوک الکترا EV در سال 2024 پیش بینی می شود و جدا از این واقعیت که از خانواده باتری ها و موتورهای محرکه Ultium جنرال موتورز استفاده می کند، مشخصات زیادی را به اشتراک نمی گذارد. اما او کانسپت جدیدی به نام Wildcat EV رونمایی کرد که به گفته او زبان بدن جدید این برند را نشان می‌دهد، از جمله جلوپنجره‌ای که در پایین نصب شده، چرخ‌های توربین شکل و عناصر نورپردازی تیک شکل در جلو و عقب.

شارون گاوسی، مدیر عامل گلوبال بیوک و جی ام سی دیزاین گفت: مفهوم Wildcat EV نشان دهنده آینده طراحی واقعی این برند است. بیوک همیشه به آینده نگاه کرده است، و این بیان نگاهی اجمالی به جایی است که ما می رویم و خوش بینی ما نسبت به امکانات نامحدود آینده الکتریکی است.

3 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات