• خانه
  • اخبار
  • بچه‌ها بزرگ‌تر هستند و در آخرین تریلر Stranger Things S4 همه چیز خوب نیست

بچه‌ها بزرگ‌تر هستند و در آخرین تریلر Stranger Things S4 همه چیز خوب نیست

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بچه‌ها بزرگ‌تر هستند و در آخرین تریلر Stranger Things S4 همه چیز خوب نیست


نتفلیکس جدیدترین تریلر فیلم را منتشر کرد چیزهای عجیب S4 (جلد 1).

فصل چهارم از چیزهای عجیب تقریباً اینجاست – حداقل هفت قسمت اول انتشار به دو قسمت تقسیم شده است. بنابراین نتفلیکس پس از افشای ماه گذشته مبنی بر اینکه Big Bad برای این فصل خواهد بود، تریلر پایانی شبح‌آلود و پر از داستان‌های ترسناک مربوط به دهه 1980 را منتشر کرد. سیاهچالها و اژدهاها شروری به نام وکنا.

قبلاً گزارش داده بودیم که دیوید هاربر در نقش هاپر به همراه بقیه بازیگران اصلی بازگشته است. وینونا رایدر (جویس بایرز)، فین ولفهارد (مایک ویلر)، ناتالیا دایر (نانسی ویلر)، نوآ شنپ (ویل بایرز)، چارلی هیتون (جاناتان بایرز)، گایتن ماتارازو (داستین هندرسون)، جوی هایری مک لافلین (لوکاس سین) و سدی سینک (مکس میفیلد) بازگشته است.

ما همچنین می دانیم که فصل چهارم اولین فصلی است که بیشتر در خارج از هاوکینز ظاهر می شود، پس از اینکه Eleven و Byerses نقل مکان کردند و هاپر در یک زندان روسیه است. مایا تورمن هاوک در نقش رابین، برت گلمن در نقش موری بومن، کارا بونو در نقش مادرسالار ویلر بازگشته است، و ما چیزهای بیشتری از پریا فرگوسن، که نقش خواهر کوچک لوکاس، اریکا را بازی می کند، خواهیم دید. رابرت اینگلند از یک کابوس در خیابان الم شهرت در میان اعضای جدید بازیگران است، گرایش کمی به ترسناک کلاسیک دهه 80. اینگلند نقش ویکتور کریل، مالک سابق خانه ارواح کریل را بازی می کند که در یکی از تیزرها گنجانده شده است.

5 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات