• خانه
  • اخبار
  • به گفته کارشناسان، شبیه سازهای لو رفته Game Boy برای سوییچ توسط نینتندو ساخته شده است

به گفته کارشناسان، شبیه سازهای لو رفته Game Boy برای سوییچ توسط نینتندو ساخته شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
به گفته کارشناسان، شبیه سازهای لو رفته Game Boy برای سوییچ توسط نینتندو ساخته شده است


آیا در حال تماشای یک شبیه ساز رسمی Game Boy Advance ساخته شده توسط نینتندو هستیم؟

بزرگنمایی / آیا در حال تماشای یک شبیه ساز رسمی Game Boy Advance ساخته شده توسط نینتندو هستیم؟ (اعتبار: @TrashBandatcoot / توییتر)

در بیشتر موارد، راه اندازی یک شبیه ساز کنسول کلاسیک دیگر برای سوییچ چندان قابل توجه نخواهد بود. اما کارشناسان به Ars می گویند که یک جفت شبیه ساز Game Boy و Game Boy Advance برای سوییچ که دوشنبه به صورت آنلاین به بیرون درز کرد، نشانه هایی را نشان می دهد که آنها محصولات رسمی واحد تحقیق و توسعه اروپایی نینتندو (NERD) هستند. این امر باعث می شود برخی از ناظران صنعت امیدوار باشند که نینتندو ممکن است در آینده پشتیبانی رسمی برای برخی از بازی های قابل حمل کلاسیک شبیه سازی شده از طریق سرویس اشتراک آنلاین Nintendo Switch برنامه ریزی کند.

چه چیزی در نشت وجود دارد؟

دو شبیه ساز فاش شده – با کد Hiroko برای Game Boy و Sloop برای Game Boy Advance – برای اولین بار به صورت فایل های NSP کاملاً کامپایل شده و فایل های NCA رمزگذاری شده مرتبط با رشته 4chan که در صفحه پوکمون در روز دوشنبه بعدازظهر پست شده بود، در اینترنت ظاهر شدند. بعداً در این موضوع، پوستر اصلی پیشنهاد کرد که این شبیه‌سازها «نسخه‌های رسمی برای توسعه داخلی Game Boy Color / شبیه‌سازهای Advance برای Nintendo Switch Online هستند که اعلام یا منتشر نشده‌اند.

به طور خلاصه، داده ماینرها به بسته نگاه می کنند پوشه .git را در رام پیدا کنید. این پوشه شامل گزارش‌های تعامل است که به توسعه ادعایی در حوالی آگوست 2020 توسط یک کارمند NERD و، به اندازه کافی عجیب، یک توسعه‌دهنده در Panasonic Vietnam اشاره دارد.

16 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات