• خانه
  • اخبار
  • به گفته این پرونده، خودکشی یکی از کارکنان اکتیویژن به دلیل آزار و اذیت در محل کار بوده است

به گفته این پرونده، خودکشی یکی از کارکنان اکتیویژن به دلیل آزار و اذیت در محل کار بوده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
به گفته این پرونده، خودکشی یکی از کارکنان اکتیویژن به دلیل آزار و اذیت در محل کار بوده است


انتشارات Activision در سانتا مونیکا، کالیفرنیا.

بزرگنمایی / انتشارات Activision در سانتا مونیکا، کالیفرنیا. (اعتبار: Activision)

والدین کری موینیهان، کارمند سابق اکتیویژن، شکایتی را به دلیل مرگ غیرقانونی علیه اکتیویژن بلیزارد تنظیم کرده‌اند و ادعا می‌کنند که آزار و اذیت او در حین کار برای شرکت باعث خودکشی او در سال 2017 در یک آسایشگاه شرکتی شده است.

پرونده دادگاه عالی لس آنجلس که روز پنجشنبه بایگانی شد و در ابتدا توسط واشنگتن پست گزارش شد، ادعا می کند که محیط کاری خصمانه ای که مونیهان در دوران فعالیتش در بخش مالی اکتیویژن در معرض آن قرار گرفته بود باعث مرگ زودرس او در سال 2017 در سن 32 سالگی شد. . این مرگ که طبق دادخواست توسط بازپرس اورنج کانتی به عنوان خودکشی تعیین شد، در خلال عقب نشینی شرکت Activision در هتل Grand Californian & Spa of Disney رخ داد.

شکایت جدید عمدتاً به پرونده وزارت مشاغل و مسکن منصفانه کالیفرنیا اشاره می کند که در ژوئیه گذشته علیه Activision ثبت شده است. این شکایت قبلی برای اثبات این موضوع مورد استفاده قرار گرفت که شرکت «محیط کاری خصمانه جنسی را که در آن کارکنان به طور معمول مورد آزار جنسی، تحقیر، تحقیر و تبعیض قرار می‌گیرند، و Activision شکست می‌خورد و از انجام اقدامات اصلاحی، اقدامات یا گام‌های معقول خودداری می‌کند، تشویق می‌کند و اجازه می‌دهد. برای جلوگیری از چنین آزار و اذیتی.”

9 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات