• خانه
  • اخبار
  • به نظر می رسد شبکه اجتماعی پشتیبانی شده توسط AARP کاربران قدیمی فیس بوک را جذب می کند

به نظر می رسد شبکه اجتماعی پشتیبانی شده توسط AARP کاربران قدیمی فیس بوک را جذب می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
به نظر می رسد شبکه اجتماعی پشتیبانی شده توسط AARP کاربران قدیمی فیس بوک را جذب می کند


زنی با موهای نقره ای از تبلت استفاده می کند.

افزایش (اعتبار: Shutterstock)

فیس بوک که ماه گذشته 18 ساله شد، به عنوان یک شبکه اجتماعی برای آمریکایی های مسن شهرت پیدا کرده است. این شهرت بی‌ارزش نیست – طبق مطالعه‌ای که توسط مرکز تحقیقاتی پیو انجام شده است، نزدیک به 72 میلیون آمریکایی بالای 50 سال از فیس‌بوک استفاده می‌کنند. و در حالی که این پلتفرم هنوز تعداد کاربران زیر 50 سال بیشتر از افراد بیشتر دارد، فیس بوک تنها شبکه اجتماعی برای آمریکایی های بسیار مسن تر باقی مانده است.

با این حال، این چیزی است که AARP می خواهد آن را تغییر دهد. این سازمان غیرانتفاعی در حال تامین بودجه ایجاد انجمن سیاره سالمندان است، یک شبکه رسانه اجتماعی که کاربران را تشویق می کند تا به گروه های موجود پیرامون علایق مشترک، از جمله باغبانی، مسافرت، تناسب اندام، غذا و فناوری بپیوندند. به این ترتیب بیشتر شبیه یک نسخه خلاصه شده از reddit یا مجموعه کوچکی از انجمن ها به نظر می رسد.

این شبکه اجتماعی توسط یک شرکت وابسته به AARP به نام خدمات فناوری بزرگسالان مسن توسعه یافته است. OATS شروع به برگزاری کلاس های کامپیوتر برای افراد مسن در نیویورک کرده است و در طول سال ها ردپای فیزیکی خود را گسترش داده است. در طول همه‌گیری، این کلاس‌ها به صورت آنلاین حرکت کردند و انجمن سیاره ارشد از آن انتقال رشد کرد.

6 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات