• خانه
  • اخبار
  • به‌روزرسانی Pocket 1.1 نسخه‌های آنالوگ: «ما در اطراف نیستیم»

به‌روزرسانی Pocket 1.1 نسخه‌های آنالوگ: «ما در اطراف نیستیم»

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
به‌روزرسانی Pocket 1.1 نسخه‌های آنالوگ: «ما در اطراف نیستیم»


هر سیستم جیبی آنالوگ به این صورت عمل می کند "کیت توسعه،" اما این نسخه توسعه دهنده ویژه سیستم قابل حمل به FPGA علاقه مند ارسال خواهد شد "هسته" توسعه دهندگان، این هفته را به عنوان یک رایگان راه اندازی کردند تا مشارکت خود را در استاندارد OpenFPGA جدید و نه چندان باز Analogue تشویق کنند.

بزرگنمایی / هر سیستم جیبی آنالوگ به عنوان یک «کیت توسعه‌دهنده» عمل می‌کند، اما این نسخه توسعه‌دهنده ویژه از سیستم قابل حمل برای توسعه‌دهندگان علاقه‌مند «هسته‌ای» FPGA از این هفته به‌عنوان رایگان ارسال می‌شود تا مشارکت آن‌ها در جدید، نه کاملاً- را تشویق کند. در استاندارد OpenFPGA باز آنالوگ. (اعتبار: آنالوگ)

هنگامی که در ماه دسامبر راه اندازی شد، سیستم قابل حمل آنالوگ پاکت بلافاصله به عنوان یک روش فوق العاده برای بازی کارتریج های قابل حمل کلاسیک Game Boys برجسته شد. اگرچه طراحی آن به شدت از نسخه اصلی Gunpei Yokoi وام گرفته است، اما طراحی فیزیکی آن جذاب و مدرن است و ترکیبی از سخت افزار FPGA و صفحه نمایش IPS با وضوح بالا بیش از حد برای بازی های قدیمی معجزه می کند.

اما آنالوگ توپ را در قسمتی از زمین فروش خود رها کرد: یک به روز رسانی سیستم عظیم «1.1» که قرار بود در «ژانویه 2022» راه اندازی شود. آیا این موضوع مربوط به تلاش توسعه دهندگان آن برای ارائه بود؟ آیا آنالوگ وقت خود را به عنوان تامین سخت‌افزار جیبی 199 دلاری و داک تلویزیون آنالوگ 99 دلاری آن به‌خاطر کمبود تراشه‌های جهانی کمیاب می‌ماند؟

به هر دلیلی، آپدیت 1.1 بالاخره امروز به عنوان یک دانلود رایگان عرضه شد – و شاهد برداشتن جسورانه ترین گام های آنالوگ در قلمروی جدید هستیم. کریستوفر تابر، مدیرعامل آنالوگ در صحبت با Ars Technica پیشنهاد کرد که تاکید قبلی این شرکت بر سیستم‌های FPGA مخصوص کنسول (مانند Super Nt و Mega Sg) ممکن است جای خود را به رویکردی بازتر و مشابه MiSTer بدهد.

خواندن 33 پاراگراف باقی مانده | نظرات