• خانه
  • اخبار
  • به‌روزرسانی 1.1 آنالوگ پاکت اکنون سودآوری دارد: جیلبریک، هسته Neo Geo

به‌روزرسانی 1.1 آنالوگ پاکت اکنون سودآوری دارد: جیلبریک، هسته Neo Geo

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
به‌روزرسانی 1.1 آنالوگ پاکت اکنون سودآوری دارد: جیلبریک، هسته Neo Geo


نه، نداشتیم

نه، ما “Neo Geo به عنوان اولین توسعه جامعه برای Analogue Pocket” را در تابلوی یکنوع بازی FPGA خود نداشتیم. (اعتبار: سام ماچکووچ)

یک به‌روزرسانی بزرگ برای سیستم بازی‌های جیبی آنالوگ قابل حمل و با ذهنیت قدیمی در روز جمعه منتشر شد و ویژگی‌های جدید «OpenFPGA» آن برجسته‌تر است. به لطف پچ “1.1” هفته گذشته، هر کسی در جامعه توسعه متن باز می تواند “هسته” های شبیه سازی سخت افزاری بسازد تا Pocket تقریباً از هر سیستم بازی و رایانه شخصی تا اوایل دهه 1990 تقلید کند، اگر نه و جدیدتر از آن.

گفتگوی ما با مدیر عامل آنالوگ ما را متعجب کرد که OpenFPGA دقیقا چگونه کار می کند، اما برای فهمیدن این موضوع نیازی به صبر طولانی نبود. تا پایان روز جمعه، تا آنجا که به پشتیبانی از بازی‌های با نام تجاری Game Boy مربوط می‌شد، سیستم اساساً «شکسته» بود. و همه چیز صبح دوشنبه با ظاهر شگفت‌انگیز هسته‌ای تندتر شد که از سیستمی بسیار قدرتمندتر از Game Boy یا Game Boy Advance پشتیبانی می‌کند.

خانم ها و آقایان… جیب در فضا شناور است

اسلات فیزیکی کارتریج آنالوگ پاکت از هر بازی با برند Nintendo Game Boy تا Game Boy Advance پشتیبانی می کند و این نقطه فروش آشکاری برای سیستم نسبت به چیزی شبیه جعبه شبیه سازی است. اگر از آن دسته گیمرهایی هستید که رسانه های فیزیکی را ترجیح می دهید اما مزایای سخت افزاری پیشرفته را می خواهید، آنالوگ پاکت احتمالاً سیستمی برای شماست.

11 پاراگراف باقی مانده را بخوانید | نظرات