• خانه
  • اخبار
  • بهتر از GLB: رانندگی SUV الکتریکی مرسدس بنز EQB

بهتر از GLB: رانندگی SUV الکتریکی مرسدس بنز EQB

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهتر از GLB: رانندگی SUV الکتریکی مرسدس بنز EQB


یک مرسدس بنز EQB خاکستری بیرون پارک شده است

بزرگنمایی / نمای مشکی براق به جای جلوپنجره و چرخ های هوا کارآمدتر برخی از سرنخ های ظریف هستند که نشان می دهد این مرسدس بنز EQB است و نه مرسدس بنز GLB. (اعتبار: جاناتان گیتلین)

IMENDINGEN، آلمان – باید بسیار مراقب باشید تا متوجه تفاوت بین کراس اوور الکتریکی جدید مرسدس بنز EQB و کراس اوور GLB آن شوید که چندین سال است در بازار وجود دارد. واضح‌تر از همه، آن پنل بزرگ مشکی براق به جای جلوپنجره سنتی وجود دارد، که اکنون یک ویژگی مشترک در تمام خودروهای الکتریکی مرسدس بنز است، اما شما همچنین متوجه چرخ‌های آیرودینامیک‌تر و عدم وجود لوله اگزوز، به علاوه نشان‌های EQ در پشت خواهید شد. البته. و نگاهی از زیر خودرو یک کف صاف را نشان می دهد که به جریان هوا در اطراف خودرو در حرکت کمک می کند.

این جدیدترین خودروی الکتریکی مرسدس بنز است و ارزان‌ترین خودروی برقی در فروش با ستاره سه‌پر است که از 54500 دلار شروع می‌شود.

بزرگترین تفاوت بین GLB که در سال 2020 آزمایش کردیم و EQB در سیستم انتقال قدرت است. کاپوت را باز کنید و با انبوهی از تجهیزات مکانیکی مواجه می شوید، هرچند با نگاهی دقیق تر مشخص می شود که این موتور الکتریکی جلوی EQB، به علاوه قطعات الکترونیکی کنترلی و HVAC به جای یک توربوشارژر چهار سیلندر است. برای ایالات متحده، یک انتخاب باتری کششی لیتیوم یون با ظرفیت قابل استفاده 70.5 کیلووات ساعت وجود دارد که در 420 ولت کار می کند. [Originally this read 66.5 kWh useable but that is for the European version. Sorry!]

خواندن 12 پاراگراف باقی مانده | نظرات