• خانه
  • اخبار
  • بهترین چیز بعدی در مورد OLED ارزان تر است

بهترین چیز بعدی در مورد OLED ارزان تر است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین چیز بعدی در مورد OLED ارزان تر است


تصویر تبلیغاتی در مانیتور آوانگارد.

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Cooler Master)

OLED آنقدر در میان خریدارانی که به دنبال تصاویر با کیفیت بالا هستند محبوب است که مخفف آن در حال گسترش است (نگاه کنید به: QD-OLED). اما در نمایشگرهای کامپیوتر، OLED به معنای اندازه محدود و قیمت بالا است. مینی ال ای دی یک جایگزین قوی است، اما مدت هاست که گران بوده است، تا حدی به این دلیل که دستگاه ها اغلب به متخصصان خلاق فروخته می شوند. اما با معرفی یک مانیتور کامپیوتر مینی LED در این هفته، این فناوری ارزان تر از همیشه می شود.

مانیتورهای مینی ال ای دی می توانند LED های بیشتری را در نور پس زمینه خود قرار دهند، زیرا اندازه هر LED در یک مانیتور مینی ال ای دی تقریباً نصف ال ای دی های مانیتورهای LED معمولی است. با یک مانیتور کم نور محلی (FALD) با آرایه کامل، که مناطق روشنایی را به طور مستقل کنترل می کند، این باید کنتراست بیشتری را به همراه داشته باشد، زیرا نمایشگر کنترل بیشتری بر روشنایی در مناطق مختلف تصویر دارد. با این حال، کنتراست به اندازه ای که از OLED انتظار دارید زیاد نخواهد بود.

مانیتور Cooler Master GP27-FQS در زمانی بین پایان سه ماهه دوم و آغاز سه ماهه سوم با MSRP 699 دلار عرضه خواهد شد. با این حال، یک سخنگوی Cooler Master به Ars Technica گفت که “احتمالا” قیمت های فروش “نزدیک به 550 دلار” است.

12 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات