• خانه
  • اخبار
  • بهترین پیشنهادها برای روز رئیس جمهور این آخر هفته را می بینیم

بهترین پیشنهادها برای روز رئیس جمهور این آخر هفته را می بینیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین پیشنهادها برای روز رئیس جمهور این آخر هفته را می بینیم


بهترین پیشنهادها برای روز رئیس جمهور این آخر هفته را می بینیم

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Ars Technica)

در حالی که تعطیلات آخر هفته روز رئیس جمهور زمان زیادی برای معاملات فناوری شناخته شده نیست، Dealmaster تخفیف های واقعا خوبی را برای ابزارها، تجهیزات و بازی های مفید در نظر گرفته است.

آخرین ساخت ما از بهترین معاملات فناوری از سراسر وب شامل بهترین قیمتی است که برای QuietComfort 45 Bose دنبال کرده ایم. هدفون حذف نویز به 279 دلار کاهش یافته است، که مطابق با قیمتی است که در جمعه سیاه دیدیم و 50 دلار از MSRP Bose کاهش یافته است. اگرچه بهترین انتخاب ما در میان حذف‌کننده‌های نویز بی‌سیم نیست (این افتخار برای Sony WH-1000XM4 است)، QuietComfort 45 یک جفت جایگزین است که ما آن را به کسانی توصیه می‌کنیم که عمر باتری و ویژگی‌های اضافی را برای طراحی سبک‌تر و راحت‌تر به اشتراک بگذارند. Bose همچنین یکی از کاستی‌های هدفون را در هفته گذشته با اضافه کردن یک ویژگی EQ سفارشی برطرف کرد که به کاربران اجازه می‌دهد پروفایل صدای QuietComfort 45 را بیشتر مطابق میل خود سفارشی کنند.

ما همچنین پیشنهادهایی برای نسخه های 512 گیگابایتی جدیدترین لپ تاپ های مک بوک پرو اپل داریم. هر دو مدل 14 و 16 اینچی 200 دلار از MSRP اپل تخفیف دارند که اولی را به 1799 دلار و دومی را به 2299 دلار کاهش می دهد. لپ‌تاپ‌ها، به بیان ملایم، هنوز گران هستند، اما هر دو تخفیف پایین‌ترین قیمتی هستند که تاکنون دیده‌ایم. بررسی ما پرو جدید را بهترین لپ‌تاپی که می‌توانید برای تولید محتوای سنگین و توسعه نرم‌افزار خریداری کنید، در اکتبر گذشته معرفی کرد. اگر می توانید با قیمت بالای آن (و این شکاف روی صفحه نمایش) زندگی کنید، عملکرد فوق العاده Pro، کیفیت مونتاژ درجه یک، انتخاب گسترده پورت ها و نمایشگر عالی باید در حد و اندازه باشد.

2 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات