• خانه
  • اخبار
  • بهترین پیشنهادها برای آخر هفته: دستگاه‌های Google Nest، کارت‌های هدیه نینتندو و موارد دیگر

بهترین پیشنهادها برای آخر هفته: دستگاه‌های Google Nest، کارت‌های هدیه نینتندو و موارد دیگر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
بهترین پیشنهادها برای آخر هفته: دستگاه‌های Google Nest، کارت‌های هدیه نینتندو و موارد دیگر


بهترین پیشنهادها برای آخر هفته: دستگاه‌های Google Nest، کارت‌های هدیه نینتندو و موارد دیگر

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Ars Technica)

این آخر هفته است، به این معنی که زمان یک Dealmaster دیگر است. آخرین نمای کلی ما از بهترین معاملات فناوری در سراسر وب شامل تعداد انگشت شماری از معاملات برای دستگاه های Google Nest است. به عنوان مثال، ترموستات Nest Learning محبوب و ترموستات Nest که کیف پول مناسب‌تر دارد، به فروش می‌رسد، با قیمت اولی تا 199 دلار و دومی با قیمت 100 دلار در خرده‌فروشی‌های مختلف. اگرچه هیچ معامله‌ای کمترین قیمتی را که دیده‌ایم ندارد، اما هر دو بسیار پایین‌تر از قیمت‌های معمولی خیابانی آنلاین خود هستند و به‌ترتیب کمتر از 250 دلار و 130 دلار MSRP گوگل هستند.

در هر صورت، هر دو دستگاه برای کسانی که می خواهند از ترموستات هوشمند استفاده کنند، یا مصرف انرژی را کاهش دهند، یا کنترل بیشتری بر گرمایش و سرمایش خانه خود داشته باشند، گزینه های ستودنی باقی می مانند. Nest رده بالاتر همچنان تیز به نظر می رسد، نصب آن نسبتاً آسان است و با انواع دستگاه ها و پلتفرم های خانه هوشمند کار می کند. او هنوز هم می‌تواند ترجیحات گرمایش و سرمایش معمولی شما را «یاد بگیرد»، سپس به‌طور خودکار برای تنظیمات آینده برنامه‌ریزی کند، (بیشتر) برای یک روز از مسیر شما دور بماند. ترموستات Nest مقرون به صرفه‌تر فاقد این ویژگی زمان‌بندی خودکار است (اگرچه هنوز می‌توانید یک برنامه زمان‌بندی را به صورت دستی وارد کنید)، دارای قاب پلاستیکی ارزان‌تری است، و از سنسورهای تعادل دما از راه دور Google پشتیبانی نمی‌کند، اما همچنان خوب به نظر می‌رسد و مجموعه‌ای از ویژگی‌های مشابه دیگر دارد – از جمله ابزارهایی مانند نظارت بر HVAC و دستورات صوتی از طریق الکسا یا دستیار Google – با هزینه کمتر.

با این حال، اگر به ترموستات جدید نیاز ندارید، سایر دستگاه‌های Google مانند بلندگوی خانگی Nest Audio و ردیاب فعالیت Fitbit Luxe نیز در دسترس هستند. علاوه بر این، بررسی ما شامل معاملات خوب در مورد کارت‌های هدیه Nintendo eShop، یک کارت microSD SanDisk جادار 1 ترابایتی برای Nintendo Switch یا Steam Deck، تعدادی جاروبرقی روبات Roomba، iPad، AirPods و موارد دیگر است. شما می توانید بررسی اجمالی کامل ما را در زیر بیابید.

1 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات